Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szeretőm. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szeretőm. Normális hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés
Az erkölcsi részét most hagyjuk.Úgy viselkedik lassan,mint egy ovis,minél több időt töltünk együtt.A párkapcsolatomat kezdi folyamatban negatív színben feltüntetni,valótlan dolgokat állít,alattomosan próbálná elérni,hogy szakítsunk a párommal,mert nem vagyunk egymáshoz valóak,de ebben téved,nem fogok szakítani.Ha nem történik egyből szex amikor ő akarja,hisztizik,mint egy kislány.Eleinte nem volt ilyen,állítása szerint nem érez irántam semmit,a szexen kívül nem is lennénk jó páros az életben,akkor meg mit hisztizik mostanában ez a pasi ?
2015. júl. 5. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Itt nem vele van a baj alapvetoen, hanem veled
2015. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert maganak akar , te hulye luvnya ;).
2015. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért van szeretőd? Ezzel lényegében nem csak a saját párodat, de magadat is szemközt köpöd, mert bebizonyosodik, hogy a párod nélkül nem tudsz létezni, és még gerinctelen is vagy vele, mert félrehálsz. Gratulálok. A szerető azért enged meg magának ilyen hisztiket, mert tudja, hogy megteheti, úgysem hagyod ott. Ha ez kell neked, sok boldogságot.
2015. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as,nagyon rosszul látod.Direkt írtam,hogy hagyjuk az erkölcsi részét.Miért ne hagynám őt el,nem kötődök hozzá érzelmileg,és ennyi.Pont ezért csak szerető.
2015. júl. 6. 00:15
 5/14 RRR ***** válasza:
90%

nem az

beléd esett a szerencsétlen

2015. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Forditva gyakoribb ez. De igen, ahogy elottem is irtak mar, beledzugott.
2015. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Moralizálást félreteszem, én is voltam már szeretője nőnek, árnyaltabb tud ez lenni a puszta kalandkeresésnél. Viszont abból amilyennek leírtad a szeretődet, jó ha már most előre felkészülsz... olyat választottál, aki nem csak féltékenykedik a párodra és hisztizik, de egyre alattomosabb és intenzívebb kavarással jön, ennek a vége az lesz, hogy sakkban fog tartani.


Amint megérzi, hogy te ki akarsz lépni, elkezdi majd pedzegetni, mennyire egyszerű lenne felvennie a kapcsolatot a pároddal, szüleiddel, testvéreddel... bárkivel, aki előtt ezt titkolni akarnád. Hiába ülsz le vele beszélni és hiába tennél meg mindent, hogy normálisan tudjátok kezelni, amire ott a szemed előtt esetleg rábólint, azt pár nap múlva ismét nárcisztikus hisztéria roham követi majd, az ilyen nem tudja elfogadni ha valami nem úgy alakul ahogy azt ő eltervezte. Azért tehát, mert szeretőd van, nem ítélkeznék, ahogy ezt se vedd annak... de mint választás, nagyon rossz emberismerő vagy, rossz embert engedtél az ágyadba. És amit művel, az nem csak férfi vonás, nők közt is van legalább annyi akaratos śzarkeverő.

2015. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sz@opni fogsz... és nem szexuális értelemben.
2015. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gyorsan kilépnék ebből a szeretősdiből, és felbérelnék egy jó testőrt. Elröhögheted a helyzetet, de a valóság sokszor nem vicces.
2015. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

mert dugni akar és nem felesleges köröket lefutni,főleg olyanokat amiket már lefutott.

én is rosszul voltam hasonló esetben amikor állnék neki fogdosni,erre ellöki a kezem hogy előbb beszélgessünk már.

így visszagondolva én is hisztis kölyök lettem utána pár percre.

a szerető kúrásra van nem eszmecserére.

2015. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!