Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátok, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátok, nem tudok választani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég szánalmas a kérdésem, de muszáj kiírnom.:D

Megtetszett egy srác, aki udvarolt, bókolt, egy csomót "randiztunk", rám áldozta a szabadidejét, stb. stb.

Aztán egyszer össze kaptunk, mert szerinte nem kezeltem őt egyenrangúnak(értsd: nem hívtam el ide-oda, stb, ami nem így van, mert elhívtam, csak éppen vagy nem nézte meg az üzenetem, vagy elfelejtette, hogy találkát beszéltem meg vele, vagy lemondta, vagy elaludt).

Aztán bemutatott a legjobb barátainak. Az egyiknek nagyon bejöttem, de mondta a srác, hogy miatta nem közeledik felém a haverja(ami jogos).

A sráccal beszélgettünk, stb,. aztán egyik pillanatró a másikra eltűnt, nem írt, majd a legjobb haverja elkezdett felém nyomulni. Először azt hittem valami teszt, de k hét telt el azóta, és a legjobb haverja már képet kért tőlem...

Na, én erre fogtam magam, írtam a srácnak, hogy mégis mi történt vele, hogy így eltűnt, erre találkára hívott, és nem értem az egészet....

nagyon furcsa volt a srác.

Nekem ez kicsit olyan, mintha lepasszolt volna...de hát ha minden jól alakult, mi a francért?

A srác tök bunkó velem, de ő vetette fel a találkát.

Az meg, hogy a legjobb haverja nyomul, elég érdekes, ha eddig a srác miatt nem tette....


2015. júl. 6. 12:42
 1/1 anonim válasza:

Kicsit sablon duma lesz, de azért leírom, mert igaz: Ha két embert szeretsz, válaszd a másikat, ugyanis ha az elsőt nagyon szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

Mondjuk én személy szerint az elsőt választanám, ugyanis sajnos a mai "fiúkból" kiindulva el tudom képzelni h azért udvarol neked a második, hogy utanána jót nevessenek azon, hogy elhitted.

Remélem tudtam segíteni.:)

2015. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!