Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi slampos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi slampos, elhanyagolt kinézetű fiatal nő, lány? Aztán meg megy a siránkozás, hogy én miért nem kellek senkinek.

Figyelt kérdés
A standokon sok, unokájával játszó fiatal nagymamának jobb az alakja, jobban néz ki, mint számos fiatal nő.

2015. júl. 6. 15:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Mert így is van igény rájuk.
2015. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nekem mindig az jut az eszembe, hogy fognak ezek kinézni 50 éves korukban.
2015. júl. 6. 15:41
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Én valahol azért megértem őket. Ha megnézzük a sok geggencs, izomtalan, vagy éppen Jabba alkatú srácot. Nekik akarjanak tetszeni?
2015. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Igaz, nekik jó úgy is. Mindegy csak pina legyen.
2015. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom te melyik strandra jársz de ahová én járok ott a legtöbb 18-30 közötti lánynak nagyon jó teste van.
2015. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ez ok az igénytelenségre, 90 kg-ra, zsíros hajra?
2015. júl. 6. 15:44
 7/27 A kérdező kommentje:

"a legtöbb 18-30 közötti lánynak nagyon jó teste van."


Vicces, nagyon vicces.

2015. júl. 6. 15:46
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező: És ha nincs olyan jó az alakja egy nőnek? Akkor mi van?

3-as: És ha izomtalan egy férfi? Akkor mi van?


Egyébként én nem mondanám, hogy sok a csúnya nő/férfi, de akik mégis azok, nem értem, miért kell úgy lenézni őket. Mintha ettől értéktelen emberek lennének...

2015. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

vicces??

Nem öregem k**úrvára nem vicces.

Már csak azért is megéri elmenni a strandra.

Te hol élsz mucsajpusztán??

2015. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
Nézzétek meg a VOLT Fesztiválról készült képeket: [link] Mindegyik csaj segge tök lapos, idomtalan, de persze nekem legyen kigyúrt, deltás, férfias testalkatom, és nehogy merészeljek egy kis pocakot növeszteni, mert azonnal le leszek igénytelenhájpacnizsírdisznózva.
2015. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!