Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom be akar mutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom be akar mutatni a haverjainak, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk már, rendes srácok, azt mondja, csak egy kis összejövetel lesz, amire engem is meghívott de én nagyon zárkózott vagyok és nem tudok rendesen beszélgetni sajnos.

Mit tegyek, mit ne tegyek, hogy viselkedjek, hogy jó benyomást keltsek bennük? Nagyon szeretném, ha befogadnának.


2015. júl. 13. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem szeretem az ilyen haveros bemutatásokat. Egyelőre még sasszéznék a dolog elől, elhúznám pár hónapig. Attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok már együtt, min. 6-8 hónap után találkoznék azért, hogy erősödjönek a srác érzelmei irántam, s kb. ugyanígy van a családos bemutatással is.

A haverok esetében akármilyen jófiús kinézetűek (mindig csak az ilyenekkel volt dolgom), akkor is mindig van 1 db közöttük, akinek nem lehetsz szimpatikus, vagy külsőleg valami nem tetszik neki rajtad, stb.

Abban legyél biztos ilyenkor, hogy párod mennyire Önálló Döntésű sok mindenben, de veled kapcsolatosan. Sajnos nagyon sok jófiú kinézetű srác (is) sokszor nem tud dönteni és kikéri a haverok tanácsát. A haverok tanácsaira sajnos nem lehet támaszkodni évekig ...

2015. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan kerülheted el finoman az ilyen helyzeteket? Pl. először szólsz neki, hogy a köv. héten ide-oda kell menj, rengeteg dolgod lesz, de a Párodra mindig lesz időd.

Tehát haveroknak való bemutatás csak akkor, ha már erős a kapcsolatotok és ha már ott vagy közöttük, legyél visszafogott, de barátkozó, nyitott, ne árulj el magadról sok mindent, mert rosszabbak, mint a pletykás öregasszonyok ;) , csak nagyon diszkréten.

2015. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok sazzézni, szeretne bemutatni és nagyon szeretjük egymást. Ha ez a vágya, nem fogok kibújni a dolog alól, nekem is nagyon jól esik, hogy szeretne bemutatni és elég határozott srác, meg van neki a saját véleménye, nem éppen egy befolyásolható valaki. A családi bemutatás már megvolt amúgy is, ők kedveltek. Nem ez volt a kérdésem, hogy belemenjek-e, egyből mondtam neki, hogy persze, hanem az, hogy hogyan viselkedjek, mi az, amit ne csináljak stb.
2015. júl. 13. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, mintha a baráti körödben mutatnának be új embereknek. Én is zárkózott vagyok, tudom, hogy ez nem olyan egyszerű. Érdeklődj a barátodtól, mit szeretnek. Ha valamelyiküknek van valami érdekes hobbija, felhozhatod, hogy a barátod mesélt róla, hátha ő is mond róla valamit. Vagy hogy honnan ismerik egymást. Az ilyesmi sokszor átcsap sztorizgatásba, akkor neked nem kell sokat tenned, csak érdeklődnöd. Ne mássz rá a barátodra, a csókolózást/összebújást/becézgetést én kerülném, nem kelt jó hatást, csak a kettőtök dolga. Ha olyan a buli, süss valami süteményt, azzal mindig meg lehet lágyítani az emberek szívét. :)
2015. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne meztelenkedj és ne igyál sokat:D

Ne táncolj az asztalon részegen és ne smárold le a haverjait köszönés képpen :DD

Viselkedj ugy ahogy szoktál egy buliban,majd lesz akivel beszélgetsz.

2015. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a sütisütés csodás ötlet, ezerhála :)
2015. júl. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!