Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben egy negatív múlttal rendelkező kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy döntés előtt állok és tudom,hogy nem dönthet más helyettem,de senki tanácsát nem tudom kérni.Nincsenek szüleim,ezért nagy segítség lenne,ha normális,átgondolt válaszok jönnének.

4éve élek egy párkapcsolatban.Ő az első barátom. Az első két évben én úgy éreztem,hogy kihasznál (mindig pénzt kért,arra is,hogy engem meglátogathasson) 2év után kb lelépet undorító kifogásokkal.Ezt mellőzzük. Előtte én is kiadtam az útját,mert elegem lett az állandó pénz kéregetésből. Akkor értette és változott.

Én tudom,hogy hülye voltam,hogy akkor nem hagytam annyiba,amikor kellett volna. Újra kezdtük és lassan azóta eltelt már 2 év,hogy volt ez a vita. Azóta nem volt semmi ilyen,se kéregetés és semmi más.Bár részemről emiatt érzelmi bizonytalanság áll fen.Ezért is a kérdés.

Azóta inkább ő költ rám,de..szeretne hozzám költözni(egyedül élek egy kis házban). Ő jelenleg a nővére családjánál él.

Megtudtam,hogy van kb 2,5 millió hitele. Az lenne a kérdésem,hogy ha ő össze költözne velem,akkor ha nem bírja törleszteni,akkor az én házamat "elvihetnék"? Vagy elképzelhető,hogy azért költ most rám(a múltban semmit nem kaptam),hogy "megvásároljon" és majd én segítsem ki ebből a bajból? Tudom,hogy nincs pénze,de ami van azt is akkor miért nem a törlesztésre teszi félre? Én nem kérek tőle semmit,hogy vegyen ezt-azt.

Ha meg a múltunkra gondolok egyre inkább úgy érzem,hogy az lenne a helyes,ha erre nemet mondanék. Ti mit tennétek?


2015. júl. 13. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért van szükséged olyan kapcsolatra, ahol nem bízol a párod szándékaiban? Honnan tudtad meg egyébként, hogy hitele van? Mire költötte..? Azért ez elég nagy pénz ahhoz, hogy valami látszatja legyen, nem? Ha ő mindezeket eltitkolja előled, akkor egyértelmű, hogy baleknak tart, akivel érdemes pénzt invesztálni (akár hitelből), hogy később eltartassa magát. A házadra egyébként nem terhelheti, de elég sok hátrányod származhat belőle, ha elkezdenek kopogtatni a behajtók, mert nem fizeti. Nem is beszélve arról, ha esetleg olyan tereid vannak, mint esküvő, gyerekek..
2015. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
múlthéten szólta el magát egy beszélgetés kapcsán. Én korábban "csak" 400 ezerről tudtam.
2015. júl. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!