Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek helyes Pumped Gabo?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tedd fel a tini párkapcsolatokban, talán ott "helyesnek" tartják.
2015. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buzerans kis kocsog. Ja, meg iszonyat buta is. A feje pedig olyan, mint egy hatarmenti kisfalu 7. osztalyos tanulojae.

28N

2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Undorítóan néz ki, egyszerűen fúúúúj, hányni tudnék az ilyenektől. Egy rossz b*uzi és mindemellett beképzelt is, elhiszi hogy Ő most milyen hú de jól néz ki és a csajok olvadnak tőle. Engem inkább a hideg ráz tőle. A fejéről pedig inkább nem nyilatkoznék, maradjunk annyiban hogy cserére szorul.
2015. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, akinek igen. Szerintem ocsmány. Nekem a férfiak jönnek be, őt még erős jóindulattal sem tudnám annak nevezni.
2015. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feje nevetseges, olyan, mint egy ovodas feje. A felsoteste meg jo is lenne, ha nem lenne egy gyantareklam. A labarol viszont erosen elfeledkezett... Vekonyabb labai vannak, mint egy anorexias modell lanynak. Az osszkep siralmas. Hozza a viselkedes megsiralmasabba tesI az egesz gyereket. Meg szerencse, hogy akad a foldon igazi ferfi is, es nem kell az ilyen kis homokosokkal szoba allnom!
2015. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!