Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is baj, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is baj, ha egy férfi másokat hibáztat, ha tényleg mások a hibásak?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy senki nem szeretne olyan emberrel párkapcsolatot, aki szerint mindig más a hibás, legyen az férfi vagy nő.

De úgy vettem észre, hogy ha tényleg valamiben más a hibás, és ezt egy férfi kimondja, akkor le van szólva, hogy "ez nem férfias", pedig lehet, hogy adott esetben igaza van.


2015. júl. 13. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te hibád, hogy foglalkoztál vele.
2015. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy indiai mondas szerint: amikor ujjal mutogatunk masra ne felejtsuk, hogy kozben harom ujjunk magunk fele mutat. Sosem kell hibaztatni senkit, a problemakat attol fuggetlenul kell megoldani, hogy ki okozta azt.
2015. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Adott esetet nem lehet az összképből kiragadva vizsgálni. Mégis honnan tudhatnánk, hogy mindig másra keni a dolgokat, vagy csak ennél az egy esetnél teszi? Kell némi idő ahhoz, hogy az ember meg tudjon ítélni egy másik személyt. Nem attól lesz férfias valaki, hogy mindig magára vállalja a bűnbak szerepét, és nem is attól, hogy mindig mossa kezeit. A felelősségvállalás a kulcs, ehhez pedig az kell, hogy reálisan lássa, miben hibázott ő, miben a másik.
2015. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy problémát sem lehet megoldani úgy, hogy másokat hibáztatsz, ez csak időhúzás, a megoldást kell keresni. Az ovisok mutogatnak mindig másra, tudod, "ő volt". Egy felnőtt ember képes felállni és megkeresni a megoldást a problémájára, és megoldani.
2015. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, maximálisan megértem, ha zavarnak valakit az olyan emverek, akik helyzettôl függetlenül mást hibáztatnak.

De én úgy vettem észre, hogy gyakran meg se vizsgálják, hogy igaza van-e, csak írják, hogy "nem férfi".

2015. júl. 13. 21:21
 6/14 A kérdező kommentje:
*emberek
2015. júl. 13. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezen az oldalon soha senki problémáját nem fogjuk részletesen látni. De tényleg vannak olyan felhasználók, akik túlzásba esnek. Nem mondom azt, hogy férfiatlan viselkedés nyafogni, azt mondom, hogy dedós. Egy felnőtt ember a megoldást keresi a problémára, nem a bűnbakot. Függetlenül attól, hogy férfi vagy nő.
2015. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7: Az is lehet, hoguly a problémán csak az okozója tudna segíteni. Ilyen esetben sem kell kimondani, hogy ki a hibás?

Egyébként számomra az a dedós, aki helyzettôl függetlenül másra mutogat, az nem, aki megvizsgálja a helyzetet, és az alapján dönt arról, hogy kit tart felelôsnek a problémáért.

2015. júl. 13. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:

A probléma okozója nem fogja megoldani a problémát, ez csak a romantikus amerikai vígjátékokban van így. :-)

Nézd, én próbálom körüljárni a problémát, ha valaki tényleg nyitott a megoldásra, de aki erre nem nyitott, csak vagdalkozik, azzal mit lehet tenni?

2015. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9: Az, hogy valaki kimondja, hogy ki a hibás, nem zárja ki azt, hogy meg is próbálja oldani a problémát.
2015. júl. 13. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!