Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom gyakorolni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom gyakorolni azt a bizonyos "férfias nyugalmat"?

Figyelt kérdés
Sok lány mondja, hogy szereti, azt a nyugalmat, biztonságot nyújtó férfias kisugárzást, a kérdésem az lenne hogy ez tanulható, és ha igen hogyan?:)

2015. júl. 15. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
ha olyan a szellemi és lelki állapotod jön az magától...
2015. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tanulható.
2015. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolnak ilyenkor a lányok, hogy ne úgy viselkedjetek néha, mint a hülyegyerekek.
2015. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Beversz egy sört, meg egy leszarom-tablettát, és probléma megoldva.

25/F

2015. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet gyakorolni és tanulni sem. Vagy olyan vagy, vagy nem.

Illetve ha nem ilyen vagy, de megpróbálod imitálni, az lehet, hogy furcsán fog elsülni. Szóvalj ne akarj megváltozni, add saját magad! :D

2015. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem viszont tanulható. Én férfis nyugalomnak azt a viselkedést tartom, amikor bármilyen probléma adódik, a férfi nem akad fenn rajta, nem dühöng, hisztizik, hanem vesz egy mély levegőt, tudomásul veszi, és hozzáfog a megoldás kereséséhez. Ami megtörtént, azt úgysem lehet megváltoztatni. Persze nem árt türelmesnek és kitartónak lenni, mert lehet nem 5 perc alatt oldható meg az ügy, végig hinned kell benne, hogy képes vagy kézben tartani a dolgokat. Másik helyzet, amikor ez felmerülhet, az a konfrontáció: nem szabad felvenni a kötekedést, beszólogatást, hinned kell, hogy aki ilyen minősíthetetlenül viselkedik veled szemben, az unintelligens ember és nem lehet igaza, kár is vesztegetni az idődet dühöngésre. Ugyanakkor az igazságot sem kell bizonygatnod olyannak, akinek nem áll érdekében, hogy higgyen neked. A férfis nyugalom szerintem legnagyobb mértékben önbizalom, jó problémamegoldás és emberekkel való megfelelő kommunikáció (empátia) kérdése, ezek pedig fejleszthető jellemvonások.
2015. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó jól beszél. És nem, ez nem jön magától. A rázós helyzetek során lehet megtanulni.
2015. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!