Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy még 14 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy még 14 évesen nem volt pasim?

Figyelt kérdés

A lányok meg a fiúk is folyton szekálnak meg kérdezgetik h: 'Na hogy állsz a pasikkal?' És ilyenkor tök kínos rá válaszolni, hogy sehogy.... Nem vagyok szerintem csúnya (175 magas, sötétbarna haj, kék szem, vékony vagyok, nagyon humoros és nem ilyen 'leszarom az iskolát mert az a menő!' stílusú), szóval nem tudom miért nem volt még 1 pasim se.

De olyan égő mikor a csajok arról áradoznak h jajj milyen jó volt a pasijukkal lenni, olyan jól smárol stb.... énis akarok már smárolni, mivel még azt sem csináltam:(

Az első csóktól is borzasztóan félek. Tuti, hogy nem sikerülne. Amúgy nagyon társasági ember vagyok, ált középpontban, de a helyes pasiktól valahogy 'beijedek'....=(


2010. márc. 5. 11:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Az a ciki, hogy 14 éves "gyerekek" a pasikkal foglalkoznak és nem a tanulással. Vannak olyan "csajok" akik szeretnek dicsekedni, olyan dolgokat is úgy állítanak be " hű de jó "

amiről csak álmodnak. Ne foglalkozz velük, nincs még itt annak az ideje. Tanuljál, legyél csinos, ápolt, és majd el fog jönni a nagy Ő!

2010. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
92%

Ahogy ezt így leírtad kedves kérdező, olyan érzésem volt, mintha egy az egyben saját magamat látnám sok évvel ezelőtt. Márpedig ha ez így van, akkor valószínűleg azért nincsen barátod, mert a korodbeli fiúk egyszerűen tartanak tőled. Túl normális, túl helyes, túl okos vagy, és látszik rajtad, hogy téged nem lehet félvállról venni, mert komolyan gondolsz egy kapcsolatot. Sajnálom, ha ez most magamra nézve egocentrikusan hangzott, de ilyen sok év távlatából, felnőtt fejjel már tisztán lát az ember.

Csak azt tudom tanácsolni neked, amit első kérdező is mondott, hogy legyél türelemmel. Előbb-utóbb jön majd egy srác, valószínűleg egy fokkal értelmesebb, és magabiztosabb, mint a többi fiú ismerősöd, és összeszedi magát annyira, hogy randira hívjon. A csókolózás pedig kemény dió, és elsőre tényleg elég ijesztőnek tűnhet, de a jó hír, hogy nem nagyon lehet elrontani. Én annak idején meg is mondtam a fiúnak, hogy "bocsi, de nem tudok", és képzeld, ahelyett, hogy kinevetett volna, lelkesen ajánlkozott, hogy megtanít. Aranyos volt. (: Én nagyon drukkolok neked, kicsi lány. Csak okosan, ügyesen, ahogy eddig is, és ne hagyd magad befolyásolni az érzelmileg felszínesebb kortársaid által. Ha nekiállsz pasizni meg csókolózni csak azért, mert égő, hogy neked még nincs senkid, hidd el, korántsem marad olyan szép emlék.

2010. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:D

igen ez igy van.... meg emellé elég szókimondó vagyok, lehet ez is kicsit ez is közrejátszik. mert velem nem nagyon lehet szórakozni, mivel nem vagyok egy buta cőkkke béjbi. :)

2010. márc. 5. 11:53
 4/30 anonim válasza:
Nem.
2010. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
nem, lassan az is ciki ha szűzként születsz
2010. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
És azok a csajok szeretik is azt a pasit, akivel együtt vannak? Vagy csak arra jó, hogy lehet róla mesélni? Nem hiszem, hogy sok értelme van az egésznek, ha csak azért pasiznak, mert "ez a menő". Hidd el, jobb, ha inkább vársz arra, akit majd tényleg megszeretsz, nem érdemes összeállni akárkivel, csak azért, hogy ne lógj ki a sorból.
2010. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Szeretnél smárolni én is esetleg megismerkedhetnénk ha gondolod írj privit 15f.
2010. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Előző vagyok és én sem vagyok az a fajta aki menőségből pl lóg iskolából cigizik. Amúgy hol laksz én Tiszaújvárosi vagyok.
2010. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még és én 15 vagyok. nem maradunk le semmiről nyugi
2010. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
nekem is van olyan lány ismerősöm aki 17 éves és meg nem volt pasija, meg semmi... sztem ez nem gáz meg kell várni az igazit, ahogyan azt az előttem levők is irták:))
2010. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!