Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mellett döntenél, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mellett döntenél, ha az alábbi problémával szembesülnél?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: van 2 lány egyszerűség kedvéért legyen nevük, Timi(18) és Cinti(20). A két lány között kellene dönteni mert ez a kettősség fenntarthatatlan. Mindkettőjükkel nagyon jól érzem magam, működik a kémia is, vita kb nulla apróbb természetes csörték. Facebookon a beszélgetések kölcsönösek, mindenki keresi a másikat. A probléma azzal van hogy Timi korából fakadóan olykor "gyerekesebb", néha megáll a beszélgetés menete, mivel még gimis így a felfogása is olyan. Rendes szex már volt (kesőbbiekhez fontos info).Szeretem vele tölteni az időmet, odaadó és tényleg tervez velem.

Cinti: nála a beszélgetések mindig pezsgőek sosincs üresjárat mindig van új téma. Vele meg "csak" petting volt, azonban a legnagyobb baj hogy neki bizony van egy barátja. Úgy voltam vele ha már velem kavar ez a végét járja, de még mindig nem lett végleges döntés, és ez senki felé nem tiszta. Többször volt erről szó és én értem hogy egy hosszabb kapcsolatot rögtön nem ad fel egy hónapra , de kezd zavarni a dolog.

Döntenem kell mielőtt valakit komolyan megbántok/"lebukom".


Meg természetesen senkivel sem hivatalos az együtt vagyunk dolog.


Igen tudom h szemétség amit művelek ezért akarom befejezni.

Szóval ki ki mellett döntene, indokkal. Ha a Cinti mellett ezesetben mi legyen a talpnyalo baráttal?

Ha Timi mellett akkor az érettséggel kapcsolatos problémákat hogy oldanátok meg?

Az értelmes válaszokat előre köszönöm.

A végére én 22 vagyok.



2015. júl. 17. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy harmadikat, őket meg hagyd békén.

29N

2015. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ha egyikkel kapcsolatban sem érzed, hogy őt kell választanod, ehelyett inkább érveket próbálsz felsorolni mellettük és ellenük, az régen rossz. Majd akkor lesz értelme a járásnak, ha nem lesz kérdés, hogy össze akarsz-e jönni XY-nal.
2015. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét kapcsolat barátság extrákkal. Ne hitegesd egyiket sem azzal, hogy szereted. A 20 éves csaj egyébként valószínűleg pont ugyanolyan helyzetben van (és mentalitásban is hasonló..), mint te, nem szereti sem a barátját, sem téged, és pont emiatt nem tud dönteni: valójában egyikőtök sem fontos neki eléggé. A fiatalabb csaj egyáltalán nem való hozzád, ráadásul tuti, hogy megcsalnád (hiszen nem szereted), és ezzel jó időre megingatnád a férfiakba vetett bizalmát. Nézz egy harmadik után.
2015. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elottem szolokkal.

Ha megtalalod a neked valo lanyt, akkor gondolkodas nelkul tudni es erezni fogod hogy o az.

2015. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válaszolókkal ellentétben én mást látok.

Cintit akarod, de mivel foglalt, meg nem sima ügy, ezért kell Timi, mint pótlék, ha ez nem jönne össze...

Amúgy ja, szemétség...

2015. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Timi mellett döntöttem, de sajnos a gyerekes viselkedés visszaütött. Én beleszerettem, őt azonban azzal a lendülettel elkezdte zavarni a kötődés. Így tegnap ki is lettem dobva. Szóval az élet igazságot tett. Bár vissza tudnám szerezni :(
2015. nov. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!