Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá anyát hogy szombaton elengedjen a barátomhoz dvd-zni?

Figyelt kérdés
aztmondta nem szeretné, nehogy valami legyen... de nemlesz! hogy mondjam neki?:D
2010. márc. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hozzád nem mehet át a barátod? akkor anyukád talán nyugodtabb lesz ha nálatok vagytok.. amugy hány éves vagy?
2010. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Hát igazából ezt még nem kérdeztem tőle. :D
2010. márc. 5. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
uh 14... hát akkor még fiatalka vagy.. lehet hogy én is féltenélek.. kérdezd meg anyukádat hogy mért nem bízik benned? próbálj meg érvelni azzal hogy jól nevelt fel és neked más az érték rended nyugtasd meg hogy semmi se lesz amugy is fiatalnak tartod magad még ehhez stb próbálj meg sírni XD
2010. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg nem lesz semmi, akkor 2 lehetőség adott:

1: menjetek hozzátok

2: hívd anyukádat is, h beszélgessenek a szüleitek egymással. amíg ők kinn a nappaliban, addig ti benn a szobában :)


ha ezek a lehetőségek nem tetszenek, és kettesben szeretnétek maradni, akkor vaj van a fületek mögött, ne is tagadd. ebben az esetben pedig totál megértem anyukádat.

2010. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos csak nem írta le, hogy a barátja 28 éves :D
2010. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

pf.-.- 15 amugy :)

a többieknek pedig köszi! :)

2010. márc. 5. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond azt anyukádnak,hogy ne aggódjon fogtok védekezni.

Bisztos elenged

2010. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!