Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha az anyósom meg kér hogy segítsek, egyből a barátnőm azt válaszolja hogy menjen egyedül. Egyszer hülyeségből a barátnőmet meg kértem, hogy jön-e lapátolni? Azt válaszolta egy nő lapátoljon. Utána meg kérdeztem hogy rendet tesz-e a szobámban? Azt mondta igen és rendet is rakott... Mikor valami van én vagyok a hibás, utána meg azt mondja lehet hogy ő is hibázott. Mindig csak panaszkodni tud, múltkor mondtam neki csak egy pozitív dolgot mondj. Gondolkozott de egyetlen egyet sem tudott mondani. Szerinte ő nem panaszkodik , én vagyok aki panaszkodik... Általában a múltjáról beszél, hogy milyen rossz kislány kora volt. Szívesen meg hallgatom és segítek amiben tudok. Tényleg nem volt fényes gyerek kora, de már túltehetné magát rajta.

2015. júl. 17. 22:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Az anyának válaszolja hogy menjen egyedül.*
2015. júl. 17. 23:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Így szocializálódott, ezt a viselkedésformát vette fel.
2015. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!