Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani fiúk mért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiúk mért olyan izom hisztisek? Rosszabb némelyik, mint egy csaj.

Figyelt kérdés

Olyan kis apró semmiken bedurciznak, meg kiverik a balhét, hogy csak lesek. :O Ezt értem így a 15-20 korosztályra kb.

Még a 15-16 éveseket talán megértem, de utána már nem.


2010. márc. 5. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne barátkozz emósokkal!
2010. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi vagyok :)
2010. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Globális kurvulás folyik manapság, és ez meglepő módon nem csak a lányokra hat!
2010. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert a mai fiatalság el van kényeztetve (nincs háború, éhezés, mindenkinem van számítógépe, tv-je, stb...) és már jó dolgokban nem tudnak mit kezdeni magukkal, ha nincs gond, csinálnak maguknak. Az emberek szeretik magukat sajnáltatni, a pasik is nagyon kényesek, nem csak a lányok. A barátom régen pl mindenen megsértődött, de amióta velem van, szerencsére ez egyre kevésbé fordul elő, igyekezni kell megbeszélni a problémákat, és akkor majd nem akar magába fordulni. Persze elhiszem h nagyon unalmas lehet, mert nagyon gyerekes, hiszis fiúk is vannak, sajnos nem kevés. De hajrá...

18/L

2010. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak azt hiszem méltatlanok lesznek a "teremtés koronája" címre,ha ez így megy tovább!Sajnos 20 alatt már ritka a ránézésre is derék fiatalember! F
2010. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én úgy utálom az ilyen srácokat, a csajoknak meg bejön :(


10 év körül azt hittem kinőttünk az ilyesmiből, erre (ahogy írja a kérdező) 15-16 évesen megint elkezdenek hisztizni. Elég gáz.


Múltkor például esőben beáll küzénk egy 18 éves srác focizni, és elkezd rinyálni, hogy koszos lett a fehér cipőfűzője meg hasonlók... A szülőket se irigylem :S Mindenen felkapják a vizet, és kiverik a balhét. Nevetséges.

2010. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert egyes férfiak lassan az összes női privilégiumot átveszik, legyen szó sminkről, teljes szőrtelenítésről vagy akár mint ez esetben-hisztiről, kényeskedésről szó. undorító...
2010. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szoktunk hisztizni!! Hagyjál békén! Örihari
2010. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Mire gondolsz hisztizés alatt? Én szoktam balhézni lányokkal, de csak akkor, ha s*ggfejek, de akkor megmondom a magamét, és leoltom rendesen őket. Imádom, mikor remegnek a dühtől.
2010. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én hiszti helyett röhögök... Szerintem genetikai hiba. De amikor valaki próbálkozik nálam én mindig elröhögöm magam.

Volt, hogy az egyik osztálytársam beverte a durcit és elkezdett kiabálni. Én meg elkezdtem röhögni... végül az egész osztály röhögött azon, hogy én már könnyezve röhögök...

2010. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!