Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy aki kövérkés az lusta, sokat eszik stb?

Figyelt kérdés

Teljesen kiakaszt, midenki ezt szűri le??

Pedig lèteznek testalkatok, 4 típus is ( biológia 2. vagy 3. osztàly), anyagcsere, hormonok stb....

Ès igen èn is kövèr vagyok, pedig heti 3x lovagolok ( lovon!) 4 este futok màsfèl óràt, kis röplabda csapat tagja vagyok egy kèt edzèssel. Vega èteleket eszem, utàlom a kenyeret,pèksütiket,csokit ès napi 2x eszek kb marèknyi adagot....mègis 70-73kg között mozgok ( 165cm). Nem feszes a bőrőm, de a kondim remek, viszont ilyen vilàgban hogy fogadjam el magam?


2015. júl. 18. 04:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Kizárt, hogy heti 4-szer másfél óra futással és szénhidrát mentes kajával ne fogynál. Az még egy kényelmesebb tempóban is 12-14 km lenne, amit nem hiszem hogy lefutsz heti többször, arról nem is beszélve, hogy azt szénhidrát nélkül nem is lehetne bírni!

Én ezt ahogy itt leírtad nem hiszem el.

2015. júl. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Vega szerintem nem szénhidrátmentes kaját jelent.
2015. júl. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem is arra értettem, de amint látom a szénhidrátot kiiktatta az étrendjéból.
2015. júl. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
cukrot pl. nem írta eszik-e
2015. júl. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen eszek krumpit, tèsztàt, cukrot (pl kàvè, tea) nem nem

Igaz lènyegèben nem diètàzom...

2015. júl. 18. 05:42
 6/15 A kérdező kommentje:
A nem nem vèletlen került a mondat vègère bocsi.
2015. júl. 18. 05:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben? Esetleg alulmukodik?
2015. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fura. Amikor én kerültem a lisztes dolgokat és a cukrokat, nulla mozgással voltam olyan nehéz, mint te és egy tíz centivel magasabb vagyok nálad.


Egyébként én konkrétan azért hiszem azt, mert én egy lusta disznó vagyok és ez látszik is rajtam. Mindenki magából indul ki.

2015. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Szóval mivel eléggé benne vagyok a témában, akkor leszögeznék néhány dolgot:

- általános logika manapság: kövér->sokat eszik/nem mozog->lusta, ez többnyire az esetek nagy részében igaz

- aki ennyi mozgással és evéssel ekkora, az vagy hazudik elég rendesen vagy pajzsmirigyalulműködésben szenved

- a vega életmód úgy ahogy van baromság és egészségtelen

- ha fogyni akarsz, akkor ajánlom a reggeli és vacsora hanyagolását, rendes, bőséges ebéd megtartását (igen, jól olvastad, ki kell hagyni a reggelit az idióta szlogenekkel ellentétben, ha érdekel pontosan hogy és miért privátban elmagyarázhatom)

- egyszóval: mindenki attól hízik, amit megeszik

2015. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont beteg vagy ha így is kövér vagy, és orvoshoz kellene menni, nem elfogadni magadat. Az, hogy néha eszel tésztát meg teszel a kávédba cukrot, még nem gátolja a fogyást rendszeres mozgás mellett, vagy legalábbis annyira nem, hogy 70-73 kiló maradj, maximum az étrended mellett nem lennél csontsovány. De fogyni nem csak úgy lehet, hogy csak és kizárólag salátaleveleken meg vízen él az ember.
2015. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!