Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen amikor az öletekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen amikor az öletekbe ül egy nehezebb lány?

Figyelt kérdés
Itt mondjuk egy 165 cm-es magassághoz 65-70 kilós lányokra gondolok...nem nyom titeket? Nem zsibbad/fáj a lábatok tőle?

2015. júl. 18. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Feláll.
2015. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi nem történik. Legfeljebb merevedek.
2015. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

hidd el, egyáltalán nem számít. én is úgy éreztem nehezebb vagyok a barátomnál. az elején inkább őt ültettem az én ölembe :D

de mikor cseréltünk, kérdezgettem, nagyon nehéz vagyok, bírsz?

egyáltalán nem voltam nehéz számára, és hát neki is felállt :P

2015. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha a barátnőm, akkor jó. Ha elzsibbad a lábam, majd szólok.
2015. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az esetben irreleváns tény a magasság..

Egy 65 kg-os nő nem nehéz..persze a magasságAtől függ, hogy túlsűlyos-e..de 65-70kg ot a férjem a maga 70kgjAval simán felkap..(66 kg vagyok..pwrsze nem 165 cm, hanem 175 csak a károgők miatt írom le)

Nem tart nehéznek persze egY idő utAn elzsibbad a laba, de nekem is a 25 kg-os, de a 18 kg-os lanyunktól is..

2015. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig még csak olyan 50 kilós lányok ültek az ölemben. Én is gondolkodtam, mi lenne, ha 70 kilós ülne bele. De nem zavarna szerintem.
2015. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

szeretem, pláne mert feláll:D nyilván zsibbad egy idő után, de ez akkor is így van ha csontos fenekű lány ül.

Ha azon aggódsz, hogy nyomja a srácot, max szól.

2015. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig ül az ölembe. :) Épp mint egy pohár vizet megtartani. Rövid ideig nem gond, sokáig már inkább.
2015. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Még nem ült lány az ölemben.. :/

Szeretnék már egy ilyen élmény részese lenni


19F

2016. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!