Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti párkapcsolatokkal kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párkapcsolatokkal kapcsolatban hisztek a "sorsban"?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki úgy gondolja, hogy ha két ember tényleg "egymásnak van teremtve", akkor előbb-utóbb úgy is egymás mellé sodorja őket az élet? Még akkor is, ha esetleg korábban valami miatt (pl. az egyik fél foglalt volt a megismerkedéskor) nem jöttek össze?
2015. júl. 18. 11:00
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hát szerintem kicsit gyerekes ilyenben hinni, de én egy kicsit hiszek. Bár szerintem inkább olyan emberek hisznek ebben, akik sokat csalódtak, és reménykednek, hogy valahol ott van az a személy aki számukra van teremtve. De természetesen ehhez az is kell, hogy például társaságokba járj és ismerkedj, máskülönben nem fog a lelki társad egyszer csak az öledbe huppanni.

Azért írtad ki a kérdést mert te is ilyen helyzetben vagy? Vagyis van valaki akiről úgy gondolod, hogy ti összeilletek, azonban a másik fél kapcsolatban van?

2015. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, talán tényleg gyerekes dolog:) Csak érdekelt, hogy van-e más is, aki döntésképtelen helyzetben ilyesmivel nyugtatja magát:D


Nem olyan helyzetben vagyok, amit felvázoltál, de ha tényleg érdekel, privátban szívesen leírom:)

2015. júl. 18. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg hiszek benne, de abban is, hogy a rózsaszín ködtől hajlamosak vagyunk úgy érezni,hogy egymásnak vagyunk teremtve,akkor is, ha nincs így...
2015. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
en teljes mertekben hiszek benne^^ de nem sorsnak gondolom hanem rendeltetesszeru hogy mindenkinek van egy parja csak ra kell talalni ^^
2015. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szentimentalizmus! Ennek körülbelül annyi értelme van, mintha megjósolnám, hogy biztosan esni fog az eső Magyarországon három hónapon belül.
2015. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Leírnátok, hogy fiúk vagy lányok vagytok?:) A kommentek alapján úgy tippelném, hogy a lányok inkább hisznek az ilyesmiben, a fiúk pedig inkább nem. Vajon helyes a sejtésem?:)
2015. júl. 18. 11:57
 7/13 Interferencia ***** válasza:
A lányok lehet, a nők azért remélem már nem nagyon.
2015. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A sorsban nem, de olyan tényleg volt már velem, hogy megláttam, és ledöbbentett a köztünk lévő hasonlóság, mintha több közöm lenne hozzá, mint a saját családtagjaimhoz. Azután sajnos már nem találkoztunk...
2015. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. Olyan van ,h 2 ember találkozik valahogy, egymásba szeretnek és utána azt mondják, hogy a sors akarta így de ugyanakkor lehet ,h ha azon a napon amikor megismerkedtek balra fordul egy utcán jobb helyett akkor másik nővel/férfival ismerkedett volna meg az illető de ugyan úgy a sorsnak tudná be pedig szerintem véletlenszerű az egész...
2015. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"rendeltetesszeru hogy mindenkinek van egy parja"


Hülyeség.


Ha mindenkinek van párja, akkor az a rengeteg ember aki meghalt Krisztus előtt, meg után a háborúkban.. nos azoknak a párjukkal mi lett? Vagy azok is meghaltak vagy más lett a párjuk. Magyarán a sors és az "egymásnak vannak teremtve" máris cáfolva lett!

2015. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!