Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket kik idegesítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket kik idegesítenek jobban? A nőutálók vagy a nőutáló-utálók? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Először is itt vannak a nőutálók, akik szerint kivétel nélkül minden(!) nő egy mocsok szemét, aki sosem vesz figyelembe egy normális férfit sem.


Aztán meg itt a másik oldal, amelyik azokból az emberekből áll, akik ha már csak azt meglátják, hogy valaki szerint vannak olyan nők is(!), akik nem épp jó emberek, és léteznek olyan nők, akik szeretik a "rosszfiúkat", akkor egyből avval jön, hogy az illető, aki ezt írta, "lúzer", és nem létezik olyan nő, aki a "rosszfiúkat" szeretné, sőt, ez kizáró tényező az összes nőnél.


Miért nem látja szinte senki objektíven ezt az egészet? Rengeteg olyan nő van, akinek "rosszfiú" kell, és igen, én is elítélem ezeket a nőket. De rengeteg olyan nő is van, aki egy kedves, határozott, de akár csendes férfival szívesen összejön.


Remélem, érthető amit írtam.

Miért csak ez a két véglet van szinte a vélemények között? Mert szerintem egyik sem igaz.



#fiú #férfi #nő #nőutáló #férfiutáló
2015. júl. 18. 11:47
 1/7 Interferencia ***** válasza:
96%
Engem itt mindenki idegesít, kivéve Interferencia! Jó, néha ő is...
2015. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még olyat nem olvastam, hogy minden nő angyal, úgyhogy baj van a magyarázatod felvázolásával.. Az egyetlen szélsőséges csoport az a szemellenzős, sikertelen pasi, aki általánosítással és a másik nem szapulásával próbálja igazolni, hogy tulajdonképpen benne nincsen hiba, és kizárólag a nők hibája, amiért nincs barátnője. Vagy éppen van benne hiba, de még így is sokkal jobb parti, mint az összes többi, akinek van nője, csak ezt a nők nem így gondolják.. Vannak olyan nők, akik az átlagnál rosszabbul viselik, ha felszínes k*nak hívják őket, amiben én nem is látok semmi meglepőt. A higgadtabbak persze tudják, hogy olyan embert nem lehet meggyőzni, akinek nem érdeke az igazság, de végső soron egy problémáért mindig az a felelős, aki generálja, nem pedig az, aki megpróbálja eloszlatni a félreértéseket. Ha valami előzetes szűrésen fennakadnának a nőgyűlölők és az őket utálók kommentjei, az első csoport lenne az, aki többet fel sem tenné a lábát (kezét..) erre az oldalra, mert ittlétük egyetlen célja a frusztráció levezetése. Kár, hogy ez a világ sosem fog elérkezni..
2015. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*mármint szemellenzős, sikertelen pasikból álló csoport (szerintem max 2-3 ember különböző nevekről)
2015. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Én még olyat nem olvastam, hogy minden nő angyal, úgyhogy baj van a magyarázatod felvázolásával.."


Ha nem is ilyen megfogalmazásban, de léteznek olyan hozzászólások, amelyeknek ez a lényegük. Nem olvastál még olyan hozzászólást, hogy "a nők nem szeretik a rosszfiúkat"? Ez ugyanolyan hazugság, mint az, hogy szeretik őket. Mivel nagyon sokan szeretik őket, meg nagyon sokan nem.

Meg nem olvastál még olyan hozzászólásokat, amelyeknek lényege nem a kérdés megválaszolása, hanem a sikertelen férfiak lelúzerezése, kigúnyolása volt? Olyan hozzászólásokat, melyekben gyakorlatilag emberszámba se veszik a sikertelen férfiakat?

2015. júl. 18. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég sok időt töltök el ezen a fórumon mostanában, de amit felsoroltál, azok maximum reakciók. Amikor egy "28 éves szűz pasi vagyok" kérdésre valaki csak azért ír be, hogy kifejezze, szerinte lúzer az illető, az gáz. Ilyet azonban nem nagyon tapasztalok. (Az ilyen nők egyébként egyértelműen a fórum söpredékéhez tartoznak, és ebben egy normális sem fog mást mondani). Mikor viszont egy kommentelő a hozzászólásával minősíti saját magát, akkor a reakciók neki szólnak, nem a kérdezőnek, vagy a hasonló helyzetben lévő többinek.. Az általánosítás sértés. Ha beléd kötnek az utcán, te vagy a hibás, ha visszaszólsz? Nyilván nem. Persze bölcs ember nem ereszkedik le azokba a szellemi mélységekbe, ahol a provokálók tanyáznak (legyen az nőgyűlölő férfi vagy férfigyűlölő nő), de az általánosítás személyes támadás, nem mindenki képes átsiklani felette.

Miért tetted fel egyébként a kérdést? Hogy újabb vitákat generálj? A helyzet ugyanis szerintem elég egyértelmű, a provokátorok nem fognak "megtérni", és beismerni akár egy hibájukat is, úgyhogy ez az állapot marad az állandó. Kár, hogy megszüntették azt a kategóriát, ami eddig a játszóterükként szolgált, és összeeresztették őket a normálisabb emberekkel.

2015. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint pont leszarom, nem foglalkozok velük. Nyugodtan öljék csak egymást a két tábor tagjai.
2015. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a turbófeminista szüfrazsettek (nőutáló-utálók). Tudod Kérdező, akik rögtön csapatostul támadnak, ha jogos kritikát merészelsz a mai lányokra/nőkre megfogalmazni, és akik szerint minden szingli pasas nyomilúzer, a kérdéseikbe semmi hasznosat nem írnak, csak jól belerúgnak még párat a földön fekvőbe, persze szigorúan csak az egészségük megóvása érdekében.

Semmivel se jobbak a nőgyűlölő pasasoknál, jaj dehogyis, a kánya csípje meg. Még rosszabbak is.

2015. júl. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!