Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú arról beszél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú arról beszél, hogy kik jönnek be neki, akkor ne is reménykedjek, hogy egyszer lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Érdekes,mert mindig olyan érdeklődve nézett rám,részegen volt,hogy ölelgetett,puszilgatott, én szerelmes vagyok belé,de el kell ezek szerint felejtenem,mert a barátzónából nincs kiút lányként se. Jól gondolom?
2015. júl. 19. 00:51
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

Direkt húzza az agyadat, hogy lássa a reakcióidat.

25/F

2015. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

Attól függ.

Ha az alakuló dolgairól is beszél,akkor nincs. De ha ezek a csajok,akikről beszél,a hasonmásaid,akkor célzás is lehet.

2015. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem alakul neki senkivel,csak általánosságban beszél arról,hogy majd jó lenne egy aranyos barátnő,stb...:( Nem konkrét, de még sosem volt barátnője..)

És elég sokféle lánytípusról van szó, van, aki bejön neki,és hasonlít rám, de úgy alapjában véve igen nagyok az igényei.

2015. júl. 19. 01:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez konkrétan célzás rád. Legyen igazam.
2015. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátnőmmel kezdődött így. Barátként kezdtük, megbeszéltük, milyen pasik/csajok tetszenek egymásnak, megbeszéltük egymás dolgait... én azt hittem, hogy ő csak barátként tekint rám, ő meg ugyanezt hitte rólam. Aztán végül kiderült, hogy mindketten totálisan odáig vagyunk a másikért.
2015. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

#3-as, bár igazad lenne! Sajnos nem hinném, mert mondta,hogy ajánlhatok neki a baráti körömből lányokat,ha van cuki,szingli barátnő. :'(

Persze,el kell fogadnom, ha így van,és még örülnöm is kéne a barátom sikerének,csak nem lesz könnyű elfelejteni,mert munkatársak vagyunk,és még évekig nézhetem minden nap.

Egyébként érdekes,mert mindig szépen nézett rám,egyik fiú barátunk meg is jegyezte,hogy néha úgy íncselkedett velem,és a nézéséből őszintén néha én is arra következtettem, hogy "több,mint barátság". De biztos csak a szeretet..

2015. júl. 19. 01:38
 7/11 opened paradise ***** válasza:
Ha nem kérdezel rá,akkor sose fog kiderülni és örökre ott lesz benned,hogy "mi lett volna ha?".
2015. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Elárulom neked, nekem pl. ez szokott a visszavágó szövegem lenni, amikor valaki megkérdi hogy van e barátnőm:


"Miért? Van valami jófej szingli csaj ismerődöd?'

2015. júl. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Petya Atya ***** válasza:
100%

Tudja, hogy te mit érzel?

Ha nem, akkor tudja meg! Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2015. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Barátom az első és második randinkon elég sokat beszélt arról (általánosságban), hogy milyen nők az esetei általában, mihez tud vonzódni, milyen kapcsolatra vágyik.

Utólag ezt úgy értékelem, hogy ez is személyisége része, adta magát, hogy jobban megismerjük egymást. (Gyakolatilag egy ilyen megjegyzéséből derült ki számomra, hogy lehet egymáshoz közünk, mert volt egy olyan tényező, ami sok esetben kizáró ok lehet kapcsolathoz, de ő többször elmondta, hogy nála ez inkább előny - nem velem kapcsolatban, hanem általánosságban.)

Azóta már összejöttünk, együtt vagyunk. Szóval tapasztalatból mondom, hogy ez egyáltalán nem zárja ki, hogy akar tőled valamit.

Más lenne a helyzet, ha konkrét nőkre célozgatna, hogy ez, vagy az bejön neki, alakul valami, stb.

2015. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!