Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi vonzó abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi vonzó abba hogy? (Bővebben Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Arra lennék kíváncsi,hogy nektek mi a vonzó abba ha két lány egymással táncol?:)

vagy ha csókoloznak(mondjuk ezt nem értem anyira..)


2010. márc. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

hát attól függ milyen két lány, ha a barátnőm táncol vkivel az nem tetszik, de ezzel mindenki máshogy van:D

ha két lány barátom táncol és csókoloznak meg ujjazzák egymást az már izgi, hogy miért?:D neked mért izgi egy f*sz látványa?:D

2010. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem az is izgat, ha a barátnőm játszadozik egy másik szép lánnyal:) nem tudom, hány éves vagy? szerintem majd később rájössz miért szeretik a pasik:D
2010. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben a kérdező lány, akkor nagyon is logikus és jogos a kérdés, mert én pl. még sose hallottam olyat, hogy egy lánynak izgató lett volna ha két hapsi egymással táncol vagy egyebet csinál, mag ellenkező esetben általában igaz.
2010. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én meg pont, hogy már több lánytól is hallottam, hogy meleg filmeket néznek (sőt, mára elterjedté vált a yaoi is, ami ugye manga/anime homoszexuális tartalommal) és bevallom néha én is belenézek egy-kettőbe, bár még sosem gondolkoztam rajta, hogy miért. A titok nyitja egész egyszerűen annyi lehet, hogy pl. a nő ösztönösen vonzódik a férfi testhez és ha abból már kettőt is lát, az még izgatóbb, érdekesebb látvány.. (és ugyanez átfordítva a fiúk leszbikus lányok iránti érdeklődésére) 22/l
2010. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) 16/L
2010. márc. 5. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

17:28-as vagyok.

Ez tényleg érdekes mert én eddig minden lánytól, nőtől csak azt halottam, hogy fúúúj, meghogy gusztustalan. Érdekes lenne erről egy felmérés. Azért szerintem míg férfiaknál kb 95%-os lehet vagy több, nőknél biztosan jóval alacsonyabb.

2010. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pasik szerint izgi ha két csaj smárol ..

le is szóltak érte minket barátnőmmel : P XDD


16*L

2010. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is biztos sokkal alacsonyabb:D

mondjuk még mindig nrm jöttem rá h. miért izgalmasabb:D

nekünk lányoknak nem lenne az ha két pasi csókolozna xD:DInkább....érdekesnek tűnne.

2010. márc. 5. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!