Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vár el tőlem olyat amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vár el tőlem olyat amit ő maga nem tenne meg?

Figyelt kérdés

pl. a barátom szereti ha leszopom de az én helyembe ő nem tenne ilyet (kinyal nem arról van szó) meg szeretné ha szülnék neki de ha ő volna lány nem szülne


de ha ilyen szőrnyűek ezek a dolgok hogy ő nem tenne ilyet a helyembe akkor tőlem miért várja el ezeket? rosszat akar? utál vagy mi? mert szülni én se akarok de rám akarja eröltetni meg próbál meggyőzni de én nem akarom


utálom hogy olyat várnak el amit ők nem tennének


2015. júl. 20. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted az lenne a fair, ha a barátod is szopni akarna? Te szívesen nyalnál puncit?
2015. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Azért mondja, hogy ő nem szopna le mert férfi, heteró férfifejjel persze, hogy azt mondja, nem tenne ilyet. A szülés más kicsit, azt tényleg ne csináld, ha nem akarod, de ebből lehetnek még gondjaitok, ha nagyon eltérően gondolkodtok a témáról.
2015. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne csinálj olyasmit, amit nem akarsz, ez elég alap dolog! Sem a szexuális életedben, sem más téren. Gyereket se vállalj még!

Főleg ne ezzel a mentalitással.

2015. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

XD XD XD XD XD

Kérdező, ha ez megnyugtat, én sem vágyom rá, hogy brokit pippantsak.

2015. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%

mivel ő férfi,ugye milyen bonyolult ..fúúú ...:)) súlyos

inkább az szörnyű a egészben hogy te a szex alap elemét a szopást női részről kifogásolod.Komolyan valamelyik csaj ilyennel jönne hogy ő nem szeretné

hát sokkot kapnék,és azt hinném valaki tréfálkozik.


nem szereted de attól még egy alap elem amit muszáj

2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"nem szereted de attól még egy alap elem amit muszáj"


Ezzel nem értek egyet (mondom ezt úgy, hogy nekem speciel semmi problémám vele). Ha valaki undorral csinálja, inkább ne is csinálja. Vagy neked mindegy, vagy legyen meg?

2015. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem mindegy, hogy szeret-e szopni a lány. Nem baj, ha nem, csak akkor keressen mást. Problem solved.
2015. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 TallandThin Boy ***** válasza:

Tudod a szopás és a szülés közül egyik sem a férfi dolga. Talán ezért sem akarja csinálni.


Szeretnéd látni, ahogy a párod egy másik férfit elégít ki szájjal aztán azt is ahogy szül egy gyereket? Ez aztán a kapcsolatreform.

2015. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Még legalább 10 évig ne szülj gyereket, mindenki érdekében. Nem az a kérdés, hogy miért várja el, az a kérdés, miért tennél olyat, amit TE nem akarsz. Akár szexben, akár az életben. Gyerek vagy még ezzel a gondolkodással. Csak remélni tudom, hogy nem valami apád korú fószerral jársz.
2015. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%

összes se jönnék ilyennek szóval nem mind1!

de el se tudom képzelni hogy engem ne élvezettel szopna le bárki,elképzelni sem tudom és nem viccből mondom

egyszerűen az beteg.......és a betegeket meg kerülőm ahogy csak lehet,olyan nagy ívben rájuk se nézek,az nem egészséges hetero nő,ott valami nagy baj van

2015. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!