Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek megbízni benne, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek megbízni benne, ezért inkább rideg vagyok. (? )

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom, tulajdonképpen semmilyen tapasztalattal nem rendelkezem ilyen téren.

Amióta sikerült elég sokat fogynom, többen érdeklődnek irántam, de ezt még mindig nem sikerült ,,feldolgoznom".

Találkoztam párszor egy sráccal, de úgy érzem, hogy őt is el fogom lökni magamtól, pedig nem akarom. Mindig arra várok, hogy ő keressen/írjon, de tudom, hogy ezt nem játszhatom a végtelenségig.

Nem merek megnyílni előtte, nem keresem, őszintén szólva nem csodálnám, hogyha elutasítónak tartana.

Nagyon szeretnék ezen felülkerekedni, de teljesen tanácstalan vagyok és zavarodott.

Ha valaki volt már hasonló helyzetben és van valami jó tanácsa számomra(akár privátban), várom!

Köszönöm a segítséget!


2015. júl. 20. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
8%
hogy akarod így befogadni majd a péniszét?
2015. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!