Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire beteges ha egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges ha egy 21 éves fiú képes sírni attól ha megölelem?

Figyelt kérdés

szimplán barátok vagyunk, ő kicsit antiszociális. Úgy éreztem többet szeretnék tőle de az ilyen dolgok eléggé elrettentenek.

21/L


2015. júl. 22. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A férfiak is emberek, és lehet, hogy nagyon magányos és hónapok óta nem ölelte meg senki.
2015. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem beteges.Jól írja az első,ki tudja mikor ölelték meg utoljára.

Engem is utoljára úgy 6-7 éve ölelt meg valaki,de előtte se igazán volt még ilyenben sem részem soha... :/

Szóval miért lenne beteges?Érző lény ugyanúgy.

24/F

2015. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt egyáltalán nem gondolom betegesnek. A szeretethiány és egyéb lelki dolgok fura dolgokat eredményezhetnek bizonyos helyzetekben. Jól esett neki az ölelés ezért ragadták el az érzelmek. Nem, hogy inkább örülnél neki, hogy ilyet ki tudsz hozni a "fiú barátodból" akivel elvileg össze is akarnál jönni.
2015. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én nőként is éltem át olyat, hogy majd' megőrültem a magánytól és iszonyúan vágytam rá, hogy valaki jó szorosan átöleljen. Nem szerelem, nem szex, csak végre egy igazi, mély, rendes ölelés... én teljesen megértem őt.
2015. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Semennyire. Ha viszont tényleg antiszociális ( [link] az már gáz, jobb lenne elkerülni. Ellenben a sírásból én inkább arra következtetnék, hogy rosszul használod a szót és az illető valójában csak asszociális. ( [link]
2015. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Na mivan a sírós kisfiúk töröltették a nekik nem tetsző válaszokat? Attól még szánalmas lesz.
2015. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: És az miért baj? Félsz, hogy leköröznek és még nálad is szánalmasabbak lesznek? Megnyugtatlak, a címed biztonságban van ;)
2015. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!