Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esnek rosszul ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esnek rosszul ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok.3 éve vagyunk már együtt,nekem ő a mindenem,nagyon szeretem.Elég sok mindent megteszek érte.Még nem élünk együtt,így néha nehéz megoldani a találkozást,együttléteket.Én például gondolkozás nélkül lemondok egy baráti találkát,vagy más programot ha azt mondja hogy most ráér,és menjek hozzá.De szinte nem is szokta mondani hogy menjek,én szoktam mondani,hogy akkor mikor találkozzunk.Ő ezzel ellentétben nem mondaná le,bár már volt rá példa,de az is olyan volt,hogy együtt voltunk,közbe hívta a haverja sörözni,és mondta hogy most nem.Ilyen már volt 1-x2-x,de általában elmegy,és utána ha ráér,vagyunk együtt.


Bár ezt az én hibámnak is vélem.


A másik,hogy néha olyan flegma és lekezelő stílusban beszél velem,hogy nagyon rosszul esik.Már mondtam neki többször is,aztán abbahagyja de 1-1 vita alkalmával megint előjön.Van olyan is amior bunkó velem.Én kerekperec megmondom neki,hogy hagyja abba,vagy ha nem változtat,ne is lásson.Ez jó hozzáállás?


Sajnos a szexben is elég önző.Én szinte alig kapok valamit,viszont önzetlenül adok,de akkor is rosszul esik hogy nem figyel oda rám.


Hirtelen ezek jutottak eszembe.Egyébként vannak jó tulajdonságai is.


Nem tudom eldönteni hogy jogosan vagyok ilyenkor kiakadva,vagy nem.Mit tegyek hogy változzon?Szeretem,nem akarom elhagyni,de gondolkoztam már rajta hogy megmondom neki hogy változtasson vagy vége lesz elöbb-utóbb.. :(


20/L


2015. júl. 22. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb, ha keresel mást, úgyse fog megváltozni.
2015. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az a kérdésem mikor szakítasz?:D

Én megbecsülnék egy ilyen csajt mert nem volt még olyan aki adott volna...akármit.:(

2015. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!