Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, hogy régen voltak öngyilkos gondolataitok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
El.
2015. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

én elmondtam, 7 év depressziót is...


22F

2015. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem fogok neki minden gondolatomról beszámolni. Én például gondoltam rá, hogy elmegyek prostihoz. Szétnéztem szexpartnerkereső oldalakon. Ki is vertem rájuk. De mégse mentem el. Szóval nem történt semmi.
2015. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tudom a páromról, hogy voltak, elmondta, és ő is tudja rólam, hogy nekem is volt nehéz időszakom, öngyilkos gondolataim is. De azóta mindketten sokat dolgoztunk magunkon.
2015. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán, ebben nincs semmi számomra. Csak felmerült bennem és egy időben azt tartottam megfelelő módszernek ahelyett, hogy másokon élősködjek (aztán kaptam állást :D), de komollyá sosem fordult, nehéz lett is volna, óriási élniakarás van bennem, csak nem vagyok hajlandó bármit elviselni. Ezt normálisnak tartom.


De ha volt egy rossz passz az életemben, arról nem muszáj beszélni. Lehet, persze, de nem kell.

Nincs is mindenki olyan szoros kapcslatban azzal, akivel együtt van. S mindenkinek megvannak a kis titkai, akár apróságok.

2015. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Amelyik kapcsolatban ilyen komoly lelki problémákat nem beszélnek meg, az csak társbérlet.
2015. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyra fordul kapcsolatnál igen.

Kezdődő kapcsolatban kizárt.

2015. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!