Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig megőrjít! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig megőrjít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy sràc, akivel középiskolában osztálytársak voltunk. 4 évig kerülgettük egymást, flörtölgettünk, de igazából sosem volt köztünk semmi. Már több mint egy év eltelt azóta, hogy leérettségiztünk, és nem láttam. De még mindig álmodok róla, minden nap gondolok rá, érezni akarom az illatát, az érintését, nézni akarom az arcát, egyszerűen csak vele akarok lenni, nem tudom elfelejteni...:'(((

Mit tegyek?



2015. júl. 22. 12:34
 1/4 datass ***** válasza:
Írj rá.
2015. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot facebookon.
2015. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs fb-om, mert nekem teher. Volt, hogy csinálni akartam miatta, de nem lett volna értelme, mert egy hónap múlva elköltözöm...beleőrülök, hogy talán nem látom többé...:(((
2015. júl. 22. 13:05
 4/4 Nem mondod :D ***** válasza:

Édes, nekem egy ilyenhez 5 év kellett, hogy túltegyem magam rajta :) ilyen alapon még van 4 éved :D

Komolyra fordítva a szót, próbáld meg elfoglalni magad valamivel...

2015. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!