Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyre kisebb az esélye, hogy barátnőm lesz.

Már most azon gondolkozom, hogy fogok olyan életet kialakítani amiben egyedül élek és, hogy fogom megmagyarázni,mit fogok mondani ha megkérdezik, hogy miért nincs senkim.

A képlet egyszerű csak ilyet az emberek nem szoktak bevallani.

Alkalmatlan vagyok rá.

Szinte minden szempontból. Gondolj valamire és azt nagy valószínűséggel nem tudom megadni egy nőnek.


Gondolom nem fogják elhinni az emberek.


Lehet így boldog életet élni?



2015. júl. 22. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
De mit nem tudsz megadni egy nőnek? Nem tudsz vele szexelni?
2015. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátom, aki pont ezt hajtogatja, hogy alkalmatlan párkapcsolatra... nem, nem boldog egyáltalán, rohadtul üres az élete, tele van keserűséggel, folyton másokon vezeti le a feszültségét, emiatt már mindenki kerüli.


Alapvetően senki nem úgy születik, hogy alkalmas párkapcsolatra... csak vannak, akik hajlandók megtanulni, ami ehhez kell, mások meg nem. Hogy anyagilag mit tudsz megadni (mert a pasik erre is szoktak hivatkozni), az egyáltalán nem releváns, mert az emberek kb. 90%-a már kapcsolatban, a párjával közösen építi fel apránként az egzisztenciáját, úgy ugyanis sokkal könnyebb, mint egyedül.

2015. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod, az embernek van lehetősége tanulni, változni. Nem tudom, hány éves vagy, de ez mindig igaz. Viszont sokan egyszerűen lusták változtatni, inkább siránkoznak, az kevesebb munka.
2015. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az anyagi csak egy része.

Nagyobb baj, hogy a nem anyagit sem tudom megadni.

Azt sem tanultam, hogy önző vagyok.Ilyennek születtem.

Nincs ok amiért kellhetnék.

2015. júl. 22. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

# 4: Akkor keress egy jó pszichológust, és dolgozz magadon!

Vagy panaszkodj, de a kutyát nem fogja érdekelni.

Én a legjobb barátom panaszkodását is meguntam egy idő után, mert semmit, de semmit nem tesz azért, hogy változzon a helyzete! Meg is szakadt a kapcsolatunk.


Úgyhogy az a helyzet, hogy még magyarázatokat is felesleges gyártanod, mert ha így folytatod, pár éven belül már nem is lesz kinek magyarázkodnod!

2015. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos kérdező, ha ez vígasztal, rengeteg embert látok kapcsolatban, akik alkalmatlanok rá. :D


Olyan embert is láttam, aki edzőteremben beszélgetett a pultos lánnyal, a kisgyerek meg nyugodtan menjen / szaladgáljon amerre akar. Szerinted az a szülő alkalmas a gyereknevelésre?


Bevallom, én speciel alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra, ezt már csak azért tudom, mert abban a pillanatban, hogy esélyt látok egy randira, egyből beleélem magam, átmegyek érzékeny nyálgépbe, állandóan a nőre gondolok, és nem tudok másra koncentrálni.


Szóval szerencsésnek mondhatom magam, hogy végül egy nő sem adott esélyt :)

2015. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5,

valószínű igazad van

2015. júl. 22. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyen párkapcsolatod, ennyi az egész. Nekem sincs, oszt tökre jól elvagyok, lehet így boldog életet élni.

Nem fogok egy csaj kedvéért se megváltozni, szerepet játszani. Vagy elfogad így ,vagy nem lesz semmi köztünk, se most, se máskor.

2015. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Útólsóval egyetértek. Én is hihetetlenül önző vagyok nem lennék képes párkapcsolatban élni. Még az együttéléssel nem lenne bajom meg a kezdeti kapcsolattal de ha később eljegyzésre kerülne a sor vagy teljes mértékű összeköltözésre nem lennék képes működni egy kapcsolatban mivel nincsenek meg rá az alapképességeim. Elképzelhetetlennek tartom, hogy pl a páromnak autót vagy ruhákat vegyek. Magyarul nem tudok párként gondolkodni hanem csak a saját érdekeimet nézem. Számtalanszor próbáltam ezen változtatni volt párkapcsolatom is 7-8 de nem éreztem jól magam bennünk. Nyilván emiatt.
2015. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!