Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai lenne még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne még a szex vagy nem?

Figyelt kérdés
most töltöttem be a 18-at. Lány vagyok, a szüleim vallásosak és hisznek abban hogy házasság előtt nincs szex, emiatt nem merném elmondani nekik mert tudom hogy nagyon megharagudnának, de most van egy barátom 1 hónapja, már volt petting, nagyon kívánom őt, de annyira hogy ma pl. 3szor is megujjaztam magam... szóval nagyon szeretném már, csak a következményektől félek. persze védekeznénk óvszerrel de félek hogy bűntudatom lenne a szüleim miatt..
2015. júl. 22. 13:52
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Így 13:55kor még igen, azért várj vele, míg lemegy a nap.

25/F

2015. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad, szexelj szabadon. A szüleidnek elég konzervatív a felfogásuk, az ő bajuk, hogy így gondolkodnak. Kíváncsi lennék, hogy ők mikor szexeltek először. Ne legyen bűntudatod. Szex nélkül a barátod, sem fog sokáig várni. Vagy ő fog elvenni? És ha nem vesz el, megint várod a nagy Ő-t?
2015. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem egy anonim oldalon kérném ki az emberek véleményét ezzel kapcsolatban, neked kell tudnod.
2015. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mérdezd már meg tőlük hogy ők a házasságig nem szexeltek?

Amugy meg ha megharagszanak akkor az az ő bajuk és nem igazán megértőek.Már eddig is sokáig vártál az átlaghoz képest szóval nyugodtan csináld.

Amugy meg a masztit nem tiltják?:D

Szóval vicc az egész.

És nem kell róla senkinek tudni mert nem tartozik másra csak rátok.

2015. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!