Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Megismertem egy külföldi srácot egy buliban nagyon jól nézett ki.

Figyelt kérdés
..csomó ideig dumáltunk, az a visszahúzódó típus, már akkor láttam rajta..na de aztán végül táncoltunk meg összejöttünk de csoknál több nem volt..elkisért egy ideig elkérte a számomat azota 2x találkoztunk igy haveri társasággal bulikban.. mindig keres, nagyon édes, most fogok vele először kettesben találkozni..viszont tudni kell róla hogy minden nap eljár bulizni haverjaival..jól néz ki, kedves, a csajokat sztem simán leveszi a lábukrol..meg mimásért járna el bulizni ilyen sokat?.. velem tuti nem azért dumál mer meg akarna fektetni.. mit várjak ettöl az egésztöl? v ne spilázzam tul csak érezzem jol magam?
2010. márc. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

"velem tuti nem azért dumál mer meg akarna fektetni"


Igen, ezt akarja a legtöbb fiú elhitetni a lánnyal és aztán megfekteti... És a lányok nagyrésze be is dől ennek, pláne ha még nagyon fiatal. Hány éves vagy Te és mennyi Ő?

2010. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mind a 3x lehetett vna olyan alkalom kb adta magát h felvigyen magához..de ak csak megölelt mondta hogy vigyázzak magamra..semmi tapi semmi célzás.és tényleg nagyon aranyos sokat beszéltem már vele.
2010. márc. 5. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én már vagy kétszer belefutottam, ilyen pasiba, sőt az egyikkel össze is költöztem. az elején mind azt mutatja, hogy te más vagy, aztán kiderül, hogy téged se akar másra használni. Egyébként szerinted mit, akarhat tőled, ha közben egyik csajtól a másikig szaladgál? Az ilyen pasi semmi extrát nem akar csak legfeljebb nem ma hanem holnap fektet le és közben még meg is aláz. Azt megkérdezhetem, hogy milyen nemzetiségű az illető, hátha ők nem olyan rosszak, mint az én tapasztalataim tagjai.
2010. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor dönts bármit is, ha elmúlik a rózsaszín köd, amiben most lebegsz. 14-15 éves vagy kb?
2010. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 és elég sokszor csalodtam.. és az egészben azt nem vágom, hogy ő nagyon nem annak a himringyo tipusnak tünik..és én se vagyok az a szőke cicababa..és ami eddig lejött belőle, hogy tényleg normális..szoval stimmel teljesen..tudom most ez biztos ugyhangzik hogy a rozsaszin felhöben bennevagyok és ajnározom de végiggondolva komolyan, szerintem nem csak amiatt keres..csak akkor meg mér jár el bulizni..nemtudom h mitcsináljak..:(
2010. márc. 5. 22:45
 6/8 A kérdező kommentje:
am olasz és ösztöndíjjal jött ide..te kikbe futottál bele?
2010. márc. 5. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezekből a külföldi pasikból sok jó nem sülhet ki. :D Bocsi, hogy ezt mondom, de nekem már volt nem is egy. Azok olyan afféle nyári "szerelmek" voltak és kb. ennél több nem is volt, mivel egyszer egy nap az összes szépen haza megy. Szóval az ilyen dolgoknak én a saját tapasztalataim alapján nem sok jót tudok jósolni.
2010. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj ne már de gonosz vagy utolsó..xd

Nem egy meg 2 olyan történet van amiben jól sül el a dolog..

2016. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!