Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha hiányzik a pasim régi lakása ahol lakott?

Figyelt kérdés
Nagyon sok időt töltöttem ott, volt hogy napokat is, otthonosan éreztem ott magam, meg nagyon megszokottá is vált. Úgy érzem nagyon sok közös emlékünk ott maradt, de azt mondta a párom, hogy ő is ugyanezt érzi.. Igaz ő is csak 1évet lakott ott én meg kb 8-9 hónapig hétvégente mindig ott voltam és sokszor volt h hétköznap is sokat mentem.. A környék nem volt valami jó, de sokat sétáltunk ott és az olyan jó volt.. Akkor persze nem is tudtam, hogy azok a percek ilyen szépek, de most nagyon hiányzik.. A lakás, az út, és minden ott töltött perc.. Az új lakása nagyon jó, sokkal jobb mint a másik volt a környék is jobb közelebb van mindenhez, de mégis vágyom oda vissza a megszokottságba.. Kicsit talán fura,hogy nekem ennyire hiányzik... Mikor elköltozott hirtelen bele sem gondoltam.. Csak néha néha elkezdett egyre jobban hiányozni és most hiányzik igazán.. Nem tudom mit tehetnék.. Remélem majd elmúlik ez a hiányérzet..
2015. júl. 28. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Mindenki érez ilyesmit.

Mire vársz még választ, kedves kérdező? :)

2015. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.


Esetleg ki lehet rakni néhány régi emléktárgyat onnan az új lakásba.

2015. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!