Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjeteket másodjára is megtalálnatok egy sex keresö oldalon?

Figyelt kérdés
az elsönél azt mondta csak kiváncsi volt hogy müködik.hozzá teszem nallunk a sex napi 2.
2015. júl. 28. 23:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Napi 2 szex mellett már kikúrtalak volna, sokkal több kell.
2015. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%
Mondd meg neki, hogy jöjjön le onnan?
2015. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnám meg míg partnerre is akad. Megadnám neki azt a szabadságot,amire vágyik, és keresnék olyan társat, aki tisztel. N32
2015. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hmmm... És te mit kerestél azon az oldalon??? ;)

Amúgy miért nem írsz neki ott, biztos nézne nagyot...

2015. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
mikor kiderült az elsö lejött? vagy nevet valtott! tehát ugyan abban a szituba vagyok
2015. júl. 29. 00:03
 6/26 A kérdező kommentje:
kedvesem felirta a jelszot meg a nevet,es fuzetbe, igy derült ki pont ma, jelenleg alszik.
2015. júl. 29. 00:05
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, mi több beszélj meg vele találkozót ott. (Álnéven, meg kamu képekkel.) És amikor élőben találkoznak, te fogod várni.


Így pofára esik. Ha meg igaz az, hogy csak kíváncsi arra, hogy hogyan működik, akkor vissza fogja utasítani a dolgot, és a probléma megoldva.

2015. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
De amatőr szegényke :D dobd ki a francba.
2015. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért regisztrált fel kétszer.
2015. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

En rogton kirugtam az exem aznap, amikor ezt eszrevettem. Pedig bali-ra utaztunk volna eppen. Mar a gyereket terveztuk. Nagyon sirt es eskudozott, hogy nem irt senkinek. Mennyire szeret.

Nem szabad hinni az ilyennek! Azonnal valj el es rugd ki!

Azot van egy sokkal jobb kapcsolatom. Egy igazi alompasi! Vegre igazan boldog vagyok. O ra se nez masik nore! Azota is orulok, hogy kirugtam azt a pasit.

2015. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!