Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig feleszi az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig feleszi az összes kaját a barátom, kezd zavarni. Ha merek neki szólni akkor megsértődik. Normális?

Figyelt kérdés
Kezd idegesíteni, hogy mindig minden kaja elfogy, veszek valami finom szalámit akkor max 2 napig bírja, ha főzök valamit akkor másnapra szinte soha nem marad belőle elég, max 1-2 adag. Próbáltam beszélni a fejével, hogy ne egyen annyit mint egy disznó de mintha a falnak mondanám..
2015. júl. 29. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél,hogy egy főzés meg egy szalámi napokig álljon a hűtőben? Azért van,hogy elfogyjon! Megértem hogy megsértődik
2015. júl. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:

ja, h együtt laktok? Eléggé gusztustalan a fogalmazásod... Nem felesz minden kaját, hanem eszik abból az ételből, ami nálatok OTTHON van és feltételezem, anyagilag ő is HOZZÁJÁRULT. Nem szólva arról h egy szalámit, de pláne egy főtt ételt nem egy hétre tervez az ember lánya.

Sztem csak szimplán hülye vagy.

2015. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A megfogalmazás valóban durva, de én a saját helyzetemből kiindulva meg tudom érteni a kérdezőt!


Sokszor belőlem is ilyen érzések törnek fel, mikor kinyitom a hűtőt és a bevásárlás másnapján kong az ürességtől.

Én leginkább azon szoktam kibukni, mikor a gyerekeknek vett cuccokat falja fel (8-10 hónapos kortól adható babapuding, laktózmentes dolgok a legnagyobbnak és hasonlók). Azon már meg sem lepődök, hogy az 500gr-os szalámi rúd és az egész guriga trappista egy-másfél nap alatt elfogy anélkül, hogy mi a gyerekekkel ettünk volna belőle.

A főtt étel nálunk is hamar elfogy, max 2 nappal előre tudok dolgozni, mert a férjem annyit eszik amennyit lát. Már nem is töröm magam miatta. Volt, hogy estére főtt meg a rakott kel és mire reggel 5-kor felkeltem már csak a fele volt meg.


Egy darabig én is megpróbáltam beszélni vele, de most már inkább csendben aggódok vagy fortyogok attól függően, hogy melyik érzés lesz rajtam úrrá. Néha tényleg dühít, hogy ilyen, de a következményektől is félek, mert magas a vérnyomása és az utóbbi években rohamos hízásnak indult (most 147kg, 4 éve csak 91 volt).

2015. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez gyerekek esetében is így szokott lenni, ő is lehet, hogy egy nagy gyerek :P

Meg tudod oldani ügyesen ételes műanyag dobozokkal: belepakolsz valamennyit, s mondd neki már előre, hogy kitetted az ételt a dobozba, melegítse meg vagy tűzhelyen, vagy mikróban egy külön tálban. Ha estére még mindig ott van a doboz kaja a hűtőben és a többi kaja fogyott el, akkor kérdezz rá, hogy miért nem ette meg a számára kitett értelt, s ezt többször is kérdezd meg napokig, ha ugyanígy csinálja.

Amúgy lehet, hogy a párod stresszevő, könnyen kezelhető szellmi betegségben szenved, amelynek komoly lelki okai vannak: pl. nem kap elég szeretetet vagy tőled, vagy más közeli rokonoktól. Ez a probléma gyökere, ezen kell változtatni. Ha pedig nagyon feszült a munka miatt, akkor min. minden hétvégén menjetek ki a szabadba kocogni együtt, sétálni, túrázni, amit szeret ő is, ne pedig a tv előtt pihenjetek ...

2015. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!