Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni kettőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni kettőjük között?

Figyelt kérdés

Szóval van 2 srác. Az egyiket egy héttel hamarabb ismertem meg, mint a másikat és mindkettővel naponta beszélek. Az a helyzet, hogy mindkettőt kedvesnek, aranyosnak találom, viszont akivel hamarabb ismerkedtem meg, vele még csak neten beszéltünk és még nem volt találka. A másikat eleve személyesen ismertem meg és utána kezdtünk el neten beszélni. Vannak jó és rossz tulajdonságaik is, és pont olyan arányban, hogy nem tudok azok alapján dönteni. Külsőre meg még nem is láttam az egyiket. Tudom hogy ez így nem jó, és nem akarom becsapni őket, ezért szeretnék mihamarabb dönteni.

De hogy kellene?


2015. júl. 29. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz mélyen magadba és rájössz magadtól is a válaszra! :)


Ezt mást nem tudja eldönteni, csak is TE!!!

2015. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Egyiket sem engedném el szivesen. De már arra gondolok, hogy akkor lehet jobb lenne mindkettőt. :(
2015. júl. 29. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz az elsővel személyesen is. Utána csak tudsz már dönteni.
2015. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!