Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkoztok egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkoztok egy volt szexpartnerrel ti is arra gondoltok elsőként, hogy szexeltetek?

Figyelt kérdés
Volt egy laza kapcsolatom, amit titokban tartottunk, mert ritkán ugyan de mozogtunk azonos körökben ha bulikra mentünk. Akárhányszor látom ezt az illetőt nekem az első gondolatom az, hogy mi annó összejártunk. Még akkor is, ha kívülről ez egyáltalán nem látszik, és szóba sem kerül, meg semmi. Ezzel más is így van? Vagy csak nekem olyan automatikus ez?
2015. júl. 29. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nincs így. Egy időben sokszor találkoztam egy exemmel, és csak hosszú idő után jutott eszembe, akkor is csak egy pillanatra, hogy jé, hát mi szexeltünk...
2015. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
POnt a közelmúltban volt egy ilyen... nekem is ez jutott eszembe...
2015. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is automatikusan ez ugrik be.


L20

2015. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!