Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében, hogy egy nő ne ragaszkodjon hozzám annyira?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű a problémám és fogalmam sincs, hogy hogyan oldjam meg. Van egy nálam 15 évvel idősebb nő, aki az ügyfelem volt és amikor másik munkahelyre kerültem megmaradt a barátság, eljártam időnként hozzá de tényleg csak azért, mert jól éreztük magunkat egymás társaságában. Csakhogy az Ő érzései megváltoztak irányomba és szerelem lett belőle ami egyoldalú, mivel én nem tudok rá nőként tekinteni. Ő vágyik rám szexuálisan is de én nem. Az ok amiért én nem, az az, hogy a férfiakat szeretem és van is egy kapcsolatom, amiről Ő tud. Mindenről tud és akkor sem képes elfogadni, hogy nem tudom Őt szeretni. Azt mondja, hogy ez gyógyítható és majd Ő meggyógyít. Megbámntani nem akarom de nem tudom, hogy hogyan értessem meg vele, hogy hiába vár rám én nem fogok lefeküdni vele vagy szerelemmel szeretni. A szexnek az az akadálya, hogy én nagyon hűséges vagyok még akkor is ha ez nem egy elfogadott dolog. Vagyis, hogy pasim van. Kérlek adjatok tanácsot és ha valaki pozitívan nem tud megnyilatkozni, akkor inkább ne írjon. Csak olyanok válaszoljanak, akik komolyan gondolják a válaszadást.

2015. júl. 29. 19:20
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
12%
Keress olyan nőt aki nem tapad rád mint egy pióca...
2015. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mennyire kell ostobának lenni ahhoz, hogy azt higgye, esélye lehet egy meleg ffinál. ne menjetek fel egymás lakására, ritkítsd vele a találkozásokat. mondd el neki, hogy terhes neked ez a kapálózás és ha nem hagyja abba, inkább ne találkozzatok.
2015. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne találkozatok,ne levelezetek annyit,

szépen lassan le kell építeni ezt a kapcsolatot

ha beszélgetésekel nem lehet meggyőzni!


Minden jót,sok sikert!


Amúgy a másságot nem lehet megváltoztatni!

2015. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!