Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsavarodok egy lánytól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsavarodok egy lánytól. Legalábbis attól, hogy visszautasít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben megszoktam, hogy a nők nem tudnak ellenállni nekem, előbb-utóbb sikerül mindegyiket elcsábítanom, ha másra nem egy, egy rövid kalandra. Ennél a lánynál viszont kicsúszik a gyeplő a kezemből, és kezdek kikészülni, mert annyira ellenálló...
2010. márc. 7. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
csavarodj ki beképzelt hulyegyerek
2010. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már??
2010. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
00:38 Milyen kérdés ez? :D Hát hogy lett volna a kaland?
2010. márc. 7. 00:39
 4/9 A kérdező kommentje:
00:38 én kicsavarodom, te felcsavarodsz egy lámpavasra, és minden meg van oldva?
2010. márc. 7. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a többiekkel volt -.-

no mindegy, hát ha csak huzza az agyad, és valójában tetszel neki, akkor talán megéri, de ha nem is jössz be neki, akkor hagyd a fenébe

2010. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
00:41 Ez az, amit marhára nem tudok kideríteni. Fura lány.
2010. márc. 7. 00:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlát a szitán. Tudja, hogy kaméleonkodsz, ő pedig egy igaz, őszinte társat keres... vagy leszbikus.
2010. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
00:49 Kaméleonkodom? Ezt hogy érted?
2010. márc. 7. 00:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy olyan stílust, pofát "játszol", ami neki bejön. Szándékosan, vagy ösztönösen, de ráérzel, hogy mi jön be a másiknak és azt adod elő. Azért piszkálja a csőrödet, mert nála ez nem működik, rájött, hogy szerepet játszol. De lehet, hogy csak parázik a kapcsolattól, tök mindegy, hogyan próbálkozol.
2010. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!