Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszek Jézusban, keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszek Jézusban, keresztény vagyok .12éves. Nem bírok leszokni a verésről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!...A NORMÁLISAK válaszát koszonom!!!!
2010. márc. 7. 00:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik...
2010. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A verésről..?:D Mármint maszturbálás? Nem bűn az. Az élet rendje. Nem kell leszokj róla. Más keresztények is maszturbálnak.. Ez az élet rendje. Hozzá tartozik.=)
2010. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
verekedni nem szép dolog. Ilyenkor meg 12 éveseknek ágyban a helye.
2010. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Ó, értem, keresztény, úgy érted, szerzetesrendbeli tag vagy? Önsanyargató fajta? Hát verd tovább magad, elvégre az önsanyargatás Istennek tetsző cselekedet.
2010. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, nem tisztelnéd meg annyival, hogy nagy kezdőbetűvel írod a nevét?
2010. márc. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Semmit... Jézus is verte annak idején, csak ezt nem írták le.
2010. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Ott a probléma, hogy hülyeségekben hiszel.

Amúgy meg ne verekedj, mert még egyszer bajod eshet belőle.

Maszturbájl inkább helyette, az sokkal jobb.

2010. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
88%

Ez tök gáz h senki nem képes normális választ írni ..miért irtok ide ilyen hülyeségeket? a másik meg mi az h hülyeségekben hisz? neked meg ehhez mi közöd ki mibe hisz ?

Amúgy a kérdésre válaszolva tényleg bűn pont egyik nap beszéltünk erről hittan órán.. sok dolog van az egyházba amit én sem értek de el kell fogadni , de ez nehéz tudom.. meg kell gyónni mást nem tudsz tenni, az önmegtartoztatás ilyen fiatalon meg nem megy... a mi sulinkba a papok beszélgetnek a fiukkal erről és fiuk meggyonják, és semmi baj nem lesz belöle :)

2010. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egy papnak semmi köze egy kisgyerek szexualitásához, ha meg igen az már régen rossz. A szülei dolga nem az egyházé. Inkább verje a farkát, mit élesben szexeljen.


Öcsi nincs semmi baj, csináld nyugodtan!

2010. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ezek a papok tényleg perverzek. Azon élvezkednek, hogy fiatal gyerekekkel kibeszéltetik a szexuális életüket. Undorító.
2010. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!