Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elmennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elmennétek egy spermabankba és vállalnátok onnan gyerkőcöt ha nem találnátok megfelelő társat és az idő ketyegne nálatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Egész biztos, hogy nem.

Gondolnék a gyerekre, hogy akkor apa nélkül kéne felnőnie... :(


L20

2015. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

látom tvzel :D


nem mennék. alapból nem szeretnék gyereket (csak akkor vállalnék ha lenne egy nagyon jó pasim (direkt nem férjet írtam) aki nagyon szeretne, és megfelelő anyagi helyzetünk lenne stb)

2015. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én apa nélkül nőttem fel, szóval ha tényleg nem lenne más lehetőségem akkor lehet, de lehet örökbe fogadnék
2015. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább örökbefogadással próbálkoznék, ha annyira vágynék gyerekre, feltéve, hogy az anyagi körülményeket is meg tudom teremteni, mert az is nagyon fontos.
2015. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

nem, inkább elmennék bulizni és kinéznék valakit aki tetszik és lefeküdnék vele.

aztán soha nem tudná meg... és ennyi.

2015. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó,oké értem.hogy anyagiak,de 35fölött már azért ketyeg az óra!
2015. júl. 29. 19:56
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, egy gyereknek joga van családban felnőni és én egyedül nem vagyok család. Apa és anya alkotja a családot.
2015. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

35 fölött? sztem akkor már lejárt az óra :D

szerintem 28 fölött ketyeg

2015. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, nagymamám kb. 5 éves lehetett, amikor az apja meghalt (a 40-et még nem töltötte be), dédmamám nem ment férjhez újból, mert rossz gyerekkora volt a mostohaapja miatt, de nagymamámon látszik, hogy apa nélkül nőtt fel és túl korán kellett felnőnie.

Nincs olyan, hogy ketyeg az óra, ez önzőség lenne a születendő gyerekkel szemben, inkább az örökbefogadás, ha minden kötél szakad. Egyébként nem az a legfőbb célom, hogy szüljek, nem vagyok tenyészkanca. Ha lesz párom, akivel együtt tervezzük az életet, gyerekkel együtt, és nem cseszett ki velem a természet (azaz ha nem vagyok meddő), akkor majd szülök.

2015. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
javítsatok ki, ha rosszul tudom, de Magyarországon csak házasságban élők vehetik igénybe a mesterséges megtermékenyítést, és hosszú lista van, amiben sorba kell állni, és ezernyi vizsgálat és addig amig sorra kerülsz, a hagyományos módon kellene teherbe esned, és ha már végképp nem sikerül, csak utána kerülhet sor rá. De mindenképpen csak pároknak. Jól tudom?
2015. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!