Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy csaj egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy csaj egy buliban vagy koncerten rágót kér?

Figyelt kérdés

És te is rágózol közben...

Van ez a tipikus mikor jobb estben egy ellenkező nemű kér tőled egy rágót miközben rágózol azért hogy smárolva átadd neki!

Így jött össze egy leszbikus csaj ismerősöm is egy másik csajjal. :D

Volt egy eset mikor egy koncerten rágóztam és a mellettem lévő csaj a tömegben kért egy rágót én meg nagy nehezen elővettem a csomag rágót a zsebemből és a kezébe nyomtam egyet, utána nem is tudom már mért elmentem onnan.

Rá félórára döbbentem vagy eszméltem rá hogy minta a csaj nem ezt várta volna visszagondolva az arckifejezésére és a reakciójára csak akkor valamiért ezeket nem vettem észre vagy nem tudom.:D

Szerintetek ez az a tipikus eset volt amiről az elején beszéltem?



2015. júl. 29. 19:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
vagy inkább csak lett volna :D
2015. júl. 29. 19:54
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy pofátlan.
2015. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a csajoknak sokféle technikájuk van hogy kapcsolatot kezdeményezzenek.

ha lesmárolnál a rágóval valószínűleg tökönbasználak.

de egyébként egy kedves italmeghívást és mellette beszélgetést várnék hasonló esetben.

2015. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam rágót kérni, ha nincs nálam és nem nézem a másik nemét közben. Szóval szerintem egy rágókérést nem kell túlgondolni.
2015. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt hogy a rothadó foga miatt ótvar büdös a szája.

Vagy csak simán hagymásbabot evett. Akkor véletlenül se állj mögé.

2015. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ki pofátlan?:D
2015. júl. 29. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy a tiéd felét add át neki szájjal. :) Kreativitást emberek!
2015. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk cigizel és cigit kér,csak a füstöt fújod át a szájába?:D szerintem nem a szádból akarta a rágót
2015. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Ugyan mit jelentene? Max. hogy magadtól nem jutott eszedbe megkínálni. Ilyen hülyeséget kérdezni...
2015. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#6A csaj, mert kéreget.
2015. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!