Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjött. Nincs semmim. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött. Nincs semmim. Mit csináljak? Lenn.

Figyelt kérdés

Megjött a menstruációm.

Mit csináljak nincs se tamponom se betétem se semmim...most wcpapirt raktam oda de az nem fog kitartani éjjel..=/ És holnap estére érek csak haza pénzem sincs..ÖTLET??

Lécciii!!!


2010. márc. 7. 02:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
wc papír, zsepi, vatta
2010. márc. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy bevásárloközpontba és kérj anöi wcbe vkitöl... ahol éppen vagy ott is biztos van egy nö aki kisegit
2010. márc. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
itt nincs bevásárloközpont,mucsaröcsögén vagyok növérem apjánál...bolt sincs vasárnap.
2010. márc. 7. 02:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsősegély csomag biztosan van, abban pedig találsz nyomókötéshez használatos steril gézrudacskákat.Na az tökéletes tampon helyett, eredetileg is az a feladata hogy a vért magába szívja tehát jó lesz.
2010. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden kotel szakad, nekem volt mar olyan, hogy beraktam egy jo vastag tiszta zoknit.Az nem fog atazni.
2010. márc. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
24%

halljátok! olyan sok hülyeséget összehordotok!!

Hallod csajszi!Szerezz be mindig elöre..van a patikában szivacs...azt feldugod, és azt csak mosni kell.se tampon semmi sem kell és sokkal kényelmesebb.

pfff...de a zoknis volt a legjobb....

2010. márc. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt mar olyan,hogy nem volt se tamponom, se betetem de volt tisztasagi betetem. Eloszor szepen korbe tekertem a tangam wc papirral majd ra a tisztasagi betet :D kibirta addig amig nem vettem tampont ;)

Kerj amugy a mostoha apudtol penzt betetre vagy tamponra. Ilyenre biztos kapsz penzt :)

2010. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a legjobb amit tehetsz hogy kiveszed a wcpapírt és teszel oda egy fokkal higiénikusabb papírzsebkendőt... nem számítottál arra hogy meg fog jönni?
2010. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Apud nővére nem menstruál vagy mi? Neki sincs semmije??
2010. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nővére apjánál van! A nővére nem biztos, hogy ott lakik!

Am szerintem odaálsz és:

- Figyú...! Légyszi elvinnél valahova boltba vagy bárhova, mert megjött és nincs nálam semmi. És esetleg pénzt is tudnál adni? Majd otthon viszaadom, csak ez sűrgős! Köszi!

Biztos sgít!

2010. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!