Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irjak a baratomnak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak a baratomnak vagy ne?

Figyelt kérdés

Neha keres de en mindig sokkal tobbszor keresem. Egyszeruen engem erdekel, mi van vele, mit csinal, stb. Nem ellenorizgetes keppen, sot nem is tobbszor irok neki egy nap de mondjuk napi minimum egy uzenetvaltasra szuksegem van. A heten nem is talakoztunk es nem ugy tunik mint aki nagyon akarna. Tudom, hogy elfoglalt, de a barataira megis van ideje.


Ugy erzem neha nem is erdeklem. Vagy legalabbis nem annyira, mint O engem. Irjak neki, hogy jo ejt, vagy, hogy hianyzol vagy hagyjam? Miert nem udvarol? Mit csinaljak?! Tapasztalatok?


(Masfel eve vagyunk egyutt, en 20 eves vagyok o pedig 24)


2015. júl. 29. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne írjál, hagyjad, hogy hiányozzál neki egy kicsit. Nem udvarol, mert nincs amiért udvaroljon, készen megkap udvarlás nélkül is mindent, akkor minek fárasztaná magát. Nem kell lerázni, de nem is kell futni utána. 31N
2015. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! :-)


Johetnek meg valaszok!

2015. júl. 29. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ne írjál, írj nekem :D
2015. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Haha :P
2015. júl. 29. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Na az én barátom dettó ugyanilyen.
2015. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írjatok nekem... talán visszaírok
2015. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!