Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondják az emberre h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják az emberre h "faragott arcú" az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Terhes vagy baszod :DDDDDDD
2010. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy olyan szép és szabályos az arca, mintha faragták volna. Szóval jó. :)


Neked mondtak ilyet? :)

2010. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszelj azzal, aki ezt mondta! :D
2010. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem, pont arra utalt, hogy olyan durva és szabálytalan az arcod mintha faragták volna.. ha valaki szép, arra azt szokás mondani, hogy olyan mintha festették volna--->festeni sem lehet szebbet.
2010. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az Pinokkió?
2010. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen nekem mondták, elsőnek nem tudtam h mire gondoljak : D
2010. márc. 7. 11:15
 7/13 anonim ***** válasza:
hát...nem tom..lehet arra is gondolni hogy olyan tökéletes arca van, meg arra is hogy fapofa!:D
2010. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól mondta a negyedig. Ez alapvetően arra utal, hogy túl durva, szabálytalan. Dehát a franc se tudja, ki hogy érti.
2010. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

03-07 13:20

Jól mondta a negyedig? XDDDD te egy true face vagy:D


Kérdező

Egyébként hallottad már azt hogy "olyan az orrod mintha baltával faragták volna", na ez kb ilyen és szerintem nem biztatásként mondják...

2010. márc. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de hogyha valaki mond rád valamit, abból nem érződik ki, hogy dícsérni akar vagy megbántani? nem értem am szerintem nem éppen pozitív kritika volt
2010. márc. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!