Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek azok a fiúk, akik tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 11:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,ez alap...de nem meghatározó!
2010. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igen nagyon belyőnek! én szeméj szerint ímádóm azókat a fijúkat akik tanulatlanok és nem képesek hejesen írni! puszcsi a pocidra! 7/L
2010. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Bejönnek-e?

Egyik alapkritériumom a férfiaknál...

Vannak akik nem önszántukból, de nem tudnak helyesen írni (diszlexia)

De a mai férfiak többsége.

Nálam fontos,hogy a pasi művelt legyen és kulturált.

Na már most...A helytelen írás nem kapcsolódik össze a kulturáltsággal.

2010. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapdolog. Nálam természetes, hogy a fiú tudjon helyesen írni. Taszítanak a buta férfiak.
2010. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem nem. nálam csak a helyesírási antitálentumoknak van esélye!!!
2010. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Alap. :D De ne legyen stréber,és ne oktasson ki engem :)
2010. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze,úgy kezdem a randit, hogy figyelj ha nem tudsz helyesen írni, akkor esélyed sincs,mert én egy csomó helyesírási versenyen nyertem már. Van sok nagyon okos és művelt barátom, aki nem tud helyesen írni!
2010. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván élőben nem látszik, hogy tud írni az alanyunk, de az biztos, hogy amikor először meglátom az írását, rögtön a helyesírást nézem - bár én minden szöveggel így vagyok, megrögzött helyesírás-mániám van... tehát ha élőben be is jön, de amikor meglátom írni, és olyan szinten ír, mint a mostani barátom (eggy, ojan, lessz, akor, intkább, stb...), akkor valamivel piszkosul meg kell fognia, hogy ne nézzem le... Mert azért akárki akármit mond, legalább az általános iskolai szintet illene tartani mindenkinek, akármivel foglalkozik... Ha még erre sem képes valaki, akkor azt... hát hogy mondjam... eléggé butácskának tartom, és alaposan meg kell győznie az ellenkezőjéről (mert természetesen lehet valaki profi teszem azt fizikából attól, hogy nem tud írni, de azért legalább az 'olyan'-nál tudhatná például, hogy az bizony kanyarba' nem pontos jé...).

Lehet, hogy le leszek ezért pontozva, de én elég nehezen hiszem el egy emberről, hogy kulturált, ha még írni sem tud...

Az ilyen diszgráfákban meg nem hiszek. Illetve extrém esetek lehetnek persze, de hogy minden második gyerekre ráfogják, hogy diszgráfiás meg diszlexiás, akivel 10 percet többet kéne foglalkozni, hogy megtanuljon írni-olvasni, az szánalmas...

2010. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

jav.: diszgráfiában

nesze neked helyesírás :D

2010. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, a diszgráfia igenis létező jelenség. Ismerek diszgráfiásokat, nagyon sokat foglalkoznak azzal, hogy fejlesszék az íráskészségüket. Volt egy szerelmem, aki ebben szenvedett, elérte, hogy ne legyenek súlyos helyesírási hibái (önerőból, mivel a szülei hasonlóképpen hozzád úgy gondolkodtak, hogy hülye, ezért fejlődésképtelen) és mára csak annyi nyoma maradt, hogy néha felcserél bizonyos mássalhangzókat írás során.

Kérdésre feleve: apróbb, triviális hibák, pl. ly-j keverése ritkán használt szavakban nem zavar, aki ezen fennakad, az egy borzasztó sznob alak.... az ilyenről meg megvan a véleményem.

2010. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!