Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mindkét helyet ott legyek?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy kis problémám.

Van az osztályunkban két..'csapat', nem,sokkal inkább klikk, az egyik a számitógépezős-lustálkodós-otthonülős, a másik a bulizós ívós. A problémám, hogy a legjobb barátaim az első csoportba vannak,viszont én szívesebben tartoznék a másikba. Viszont, az ott lévő srác, aki általában a bulikat tartja, nagyon bejön nekem, ő viszont lehet nem kedvel igazán..illetve, kedvel, nem arról van szó, csak nem biztos,hogy elhívna buliba, amit tart. A többi sráccal viszonylag jól kijövök. Viszont, ha elmennék velük bulizni, akkor a mostani barátaim máshogy néznének rám, lévén ők nyugis embernek ismertek meg. Mit tegyek,hogy elhívjanak, hogy el tudjak menni bulizni, és mégis megtartsam a barátaim?


2010. márc. 7. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak azért ferde szemmel néznek rád, mert elmész másokkal bulizni, akkor nem is az igazi barátaid.
2010. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is mindenképpen vezesd rá a barátaidat arra hogy többet elszeretnél járni.Mondd ,hogy de jó lenne elmenni ide...vagy aki hajlana rá,győzd meg h menjen el vhová veled.És ha nem mennek el veled vagy nem értenek meg akkor mond nekik h reméled hogy nem haragszanak meg mert ők a barátaid,de szeretnél bulizni,és h meghívjanak bulizni,lehet hogy nem esik nekik majd jól,de megfognak békélni.Azonban ne feledkezz meg róluk akkor sem,ha sokkal jobb program lenne mindig a másik bandával lógni,mert talán az igazi barátaidat hagyod cserben.
2010. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én erre nem tok pontosan válaszonli de dolly a birka talán tud
2010. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettő 'fantasztikusan jó válasz' volt.

Továbbra sem tudom,mit tehetnék:/ a 2. válaszolónak van igaza, de még mindig nem tudom,hogy barátkozhatnék össze a többiekkel igazán, vagy a házigazdával.

2010. márc. 8. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!