Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, értékelitek az őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, értékelitek az őszinteséget?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha sose jönnétek rá az igazságra, ha a fiú hazudna? Tehát inkább örülnétek annak, ha elmondja az igazat, még ha az nem is hangzik olyan jól, vagy megelégednétek egy abszolút hihető, ki nem deríthető hazugságnak?
2010. márc. 7. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
El sem tudom egyszerűen magyarázni, hogy ez ak érdés mennyi logikai buktatóval van tele.
2010. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ,talán erre nem tudnám megmondani a választ.Persze,hogy jobb ha őszinte vagy és nem csapsz be,de utána azt kívánnám,bár ne tudnám.Sztem függ a téma fontosságától is és talán valahol érezném hogy nemi gaz ,vagy ha vmi olyan és más tudja és én nem na az borzalmas,megalázó.Ha belegondolok tudni akarnám az igazságot,alap hogy őszinte velem a párom.D e ha úgy döntesz hogy hazudsz,akkor gondolj bele hogy amit csináltál azt miért...
2010. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg regen felvettem msnre egy sracot. O mar az elejen kozolte, h nem akar tolem semmit. Rohadtul nem esett jol, de inkabb ez, mint hogy honapokig jatsza a fejet, es hitegessen. Azota rendesen belezugtam, de mar kezdek kifele jonni, es talan baratoknak meg jok leszunk. :)

Szoval nalam inkabb a fajdalmas igazsag, mint a szep hazugsag.

2010. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig rájövök arra, ha v.ki hazudik nekem, akár fiú, akár lány. Ettől függetlenül mindenkitől elvárom, hogy az igazat mondja nekem, mert én is megtisztelem ezzel őket.
2010. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, persze, értékelik:

van olyan lány, aki az őszinte fiút elkönyveli, hogy jó nagy papucs, és azt csinál vele, amit akar.

2010. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!