Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h ne legyek szánalmas kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok egyedül lenni,inkább egy rossz kapcsolatba dekkolok.Néha úgy érzem,bármit eltűrök és lealacsonyítom magam,de ez van.Mit kellene csinálnom,h ez változzon?És ez mitől lehet,h ha egyedül vok pár nélkül,teljesen szét vagyok csúszva?22/L
2010. márc. 7. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid/barátnőid?
2010. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm egy igazi van,fiúbarátom van.A kapcsolatom a szüleimmel jó,Anyával nagyon is.Vannak körülöttem sokan.És mégis.
2010. márc. 7. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Uhh. Nálam is ez a helyzet.:S Valamelyest segítenek a barátok, illetve ha sok rendszerességet viszel az életedbe.. pl. sport.. Szóval amik elterelik a figyelmed a "szenvedésről"
2010. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor nem értem, talán egy szakember segítene...

tapasztalataim szerint azok szoktak kapcsolatfüggők lenni, akiknek ingerszegény a környezetük, kevés barátjuk van, vagy egyáltalán nincs, és a barát/barátnő egy mentsvár erre a helyzetre.

2010. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért vagy bennt egy rossz kapcsolatban mert ha jó a kapcsolat ha nem akkor is biztonságot ad a srác..

ezt most ne szó szerint értsd..:)

2010. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hkfolt válasza:
Szerintem egész egyszerűen ilyen vagy, pont. Nekem is van ilyen ismerősöm, de nekem pl. 1 éve volt utoljára barátom és csöppet sem érzem magányosnak magam. Különbözünk. Nem hiszem, hogy ezen tudsz változtatni.
2010. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is kapcsolatfuggo vagyok es nem tudok mit kezdeni ezzel. Ahogy valaki elottem tanacsolta mar neked, segithet esetleg, ha sok programot csinalsz magadnak, pl sportolsz. en minden napra eloirtam magamnak 1 ora futast-korizast, aztan kutyasetaltatast 1 orat, 1 ora intenziv nyelvtanulast, este megnezek egy jo filmet a csaladdal, ez munka iskola mellett elegge teliti a naptaramat. ezt ajanlom. amugy ilyenek vagyunk, nem tudom hogy lehetne valtoztatni, de ha Te rajossz, akkor kerlek oszd meg velem is! Koszonom.
2010. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!