Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem ragaszkodik hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ragaszkodik hozzá, hogy legyünk barátok, aztán mindig rám mászik de valahányszor szóba jön az összejövés, tiltakozik. Hogy mondjam el neki, hogy nálam ez nem divat és ha nem tud komolyan venni, tűnjön el teljesen?

Figyelt kérdés

Sajnos én még szeretem, de pontosan tudom, hogy még ha lenne is jövőnk, nem ez a módja. Nem akarok olyanná avanzsálni a szemében, akivel végülis minek jönne össze, úgyis ott vagyok, ha szexelni támad kedve akárkivel. Simán barátként nem tudok tekinteni rá, az számomra nem járható út. Valahogy határozottan meg kéne fogalmaznom, hogy csak akkor keressen fel legközelebb, ha komolyan gondolja. Még ha ez azt is jelenti, hogy többet nem beszélünk az életben.

Szóval a kérdés, hogy hogyan legyen ez frappáns?



2015. aug. 2. 15:26
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Én egyszerűen nem beszélnék vele többet.

Minek neked olyan "barát",aki kihasznál?

2015. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra simán ne válaszoljak neki semmire?
2015. aug. 2. 16:46
 3/5 opened paradise ***** válasza:
Én elmondtam,hogy miért és mi lesz,valamint,hogy mi kéne ahhoz,hogy újra szóba álljak vele. Utána egy szót sem,semmire sem.
2015. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És lett valami azóta? Igazából már nem merek apellálni rá, hogy ebből bármilyen normális kapcsolat összejönne, csak azt szeretném, hogy legyen egy pillanat, mikor ezt ő is sajnálja.
2015. aug. 2. 17:18
 5/5 opened paradise ***** válasza:

Mármint,hogy értve?

Nem,nem tette meg azt,ami ahhoz kéne,hogy újra szóba álljak vele.


Megértem...de aki képes kihasználni,az sose szeretett úgy,mint te őt.

Mutasd meg neki,hogy nélküle is tudsz boldog lenni,ne sirasd,nem ér annyit.

2015. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!