Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúk! Szexisnek tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk! Szexisnek tartjátok a göndör hajat?

Figyelt kérdés
És légyszi ne írjátok azt, hogy 'attól függ, hogy áll' vagy ilyesmi, hanem mondjuk egy olyan nőn, akin ugyanolyan jól áll az egyenes, és a göndör haj.
2010. márc. 7. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
undorító!
2010. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget. Ha jól áll rajta a göndör és az egyenes haj is, akkor nyilván mindegy, mert mindegyikkel szexi.
2010. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a göndört jobban szeretem. Egyre kevesebb van belőle. :(
2010. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hat pedig attol fugg. peldaul itt a jobb oldali csaj tok szexualisan nez ki gondor hajjal:

[link]


egyenes hajjal nem is tudnam elkepzelni.

2010. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem a göndőr hajúak a gyengéim

17/f

2010. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező te lány vagy?

Ha igen tegyél fel egy képet magadról s megmondom, hogy sexy vagy nem.

2010. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. Nos, nem az érdekel, hogy engem szexinek tartotok-e, hanem csak úgy általánosságban a vélemények a göndör hajról, mert eddig szinte minden fiú a hajamat dicsérte. és kíváncsi voltam, hogy vajon tényleg ilyen különleges és szexi-e a göndör haj. Amúgy nekem is a hosszú göndör hajú pasik a gyengéim:P
2010. márc. 7. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Abból nem sok van.
2010. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
göndör sokkal jobb, ha ápolva van.
2010. márc. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

_Nekem_ nem tetszik a göndör haj.


18F

2010. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!