Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk vagy le akar koptatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagy le akar koptatni?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék beszélni egy fiúval. Ő egy évvel fiatalabb nálam,még nem volt barátnője.


Elég sokszor néz,de lehet,hogy csak azért,mert én is Őt.


Holnap,hogy vehetném észre,hogy nem akar semmit?


(azt hallottam elég félénk,szóval elég nehéz helyzetem van)


2010. márc. 7. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz és mennyi idős vagy? Csak azért kérdezem mert én is elég félénk srác vagyok és Borsod megyében élek. De azért jelentősen nőne az önbizalmam ha esetleg te lennél az akit nézni szoktam, mert konkrétan szerelmes vagyok abba a lányba :D Ha nem BAZ megyei vagy akkor bocs, téves riasztás :)
2010. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismeritek egymást?
2010. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nemtudom biztos vagy te abban hogy fiatalabb fiúval akarsz kezdeni?ha igen hát akkor mej oda hozzá és beszéljetek ez még enm feltétlenül jelenti azt hogy hajtasz rá de megvan az első lépés.amúgy meg ha fiatalabb hülye lenne lekoptatni egy "idősebb" nőt..nekem ez a véleményem.
2010. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismeritek egymást?
2010. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Baz megyei vagyok,ezt jelen esetben én is nagyon sajnálom,mert sokkal jobban megkönyítette volna a dolgom,de Sok sikert kívánok! :)


Nem ismerjük egymást. Csak látásból! Elég gyakran össze nézünk,de én úgy gondolom,csak azért,mert nézem.

(egyébként ez már október óta tart)


Hát nem feltétlenül jelent csak jót,hogy idösebb vagyok,egyébként is az évfolyamában,nagyon sok szép csaj van.

Egyébként nem nő vagyok,még csak lány :)


Köszi a válaszokat!

2010. márc. 7. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Hát a legkönyebb úgy levenni, hogy figyeled a jeleit. Testbeszéd, beszédstílus mimika. A neten rengeteg leírást találhatsz, mi mit jelent, de ha nem vagy otthon ezekben, akkor anélkül is meg lehet fejteni a dolgokat. Ha tényleg azért néz téged mert tetszel neki, akkor örülni fog a dolognak, de az is lehet h nem akar semmit sem. Akkor pedig valószínűleg teljesen közömbös marad irántad, nem mosolyog, mindenre csak sima ,,aha" igen, és nem fog tőled kérdezni. Mindenesetre, ha tényleg érdekled őt, akkor jók az esélyeid. Különben is, ha egyszer egy lány jönne oda hozzám és nem fordítva, annak speciel tudnék örülni... :D
2010. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha annyi ideje szemezgettek leszólíthatod.Volt hogy szemezni próbáltam egy sráccal és nem tetszettem neki ezt onnan szűrtem le hogy kerülte a tekintetem és rám sem nézett.

L18

2010. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:D Oké,köszi a választ!

És holnap aztán szurkolni!!!

2010. márc. 7. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Ok, ettől függetlenül drukkolok neked :D
2010. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi,én is nektek :)
2010. márc. 7. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!