Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik valaki de van barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos és szerintem én is tetszem neki. Kicsit rosszul érzem magam amiatt,hogy egy 'foglalt' srác a kiszemeltem de még nincsenek együtt olyan nagyon hosszú ideje (kb. 3 hónap). Mások szerint is jobban illenék hozzá mint a barátnője és tényleg nagyon vonz , ugyanakkor van egy kis lelkiismeretfurdalásom is ez miatt,mert fordított esetben én rettentően ki lennék akadva,ha valaki ráhajtana a barátomra. Nem tudom mit tegyek. Felejtsem el vagy ismerkedjek vele továbbra is? Nagyon ritka,hogy valaki ennyire érdekeljen, félek nem találkoznék hozzá hasonlóval a közeljövőben...tanácstalan vagyok.
2010. márc. 7. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Először is:Boldoga lánynal?Jól meg vannak?Szereti?Attól még hogy tetszel neki,nem biztos h közéjük kéne ugranod,főleg ha boldog.Nekem is van barátom,mégis van oylan srác ki bejön,és énis neki,de eszem ágában sem lenne otthagyni a mostanit egy bizonytalanért.Először is mérlegelj,én tuti hogy túl büszke lennék ahoz,h egy foglalt pasit akarjak magamnak.Ha meg ő nagyon szeretne téged,akkor beszéld meg vele,h korrekt legyen és őszinte a mostani párjához,először azt zárja le,utána meg gond egy szál se...19.l
2010. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismered a szabályt? "Házinyúlra nem lövünk",

Hagyd őket békén,és ha ne adj isten egyszer összevesznek (aminek nem te vagy az oka) Akkor majd lépjél..

Neked sem esne jól ha járnál vele,és valaki egyszerűen ráhajtana a partneredre..Nem igaz?

2010. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 X. Maté ***** válasza:
41%
Szerintem meg ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy tartós kapcsolat lesz, netán ő "a nagy ő". akkor próba szerencse.
2010. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondjam, hogy szerintem felejtő. Most nem akarom nagyon tárgyiasítani a kapcsolatot (úgyhogy elnézést a béna hasonlatért), de gondolj arra, hogy ha megtetszik neked egy csodaszép felső, csak az az egy van belőle, a kedvenc színed, szuperül állna, de már más hordja 3 hónapja - nos, csak nem mész oda, és cibálod le a lányról, hogy "márpedig nekem kell".
2010. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látszólag jól megvannak de szerintem annyira nem. Ő nem az a fajta, aki simán kilép a kapcsolatból ha az nem működik.... elég bonyolult szituáció. Ráadásul valamiért úgy érzem,hogy most az egyszer ennyit megérdemelnék és nem érdekel hogy van-e valakije, ugyanakkor félek is ,hogy mit gondolnának rólam és hogy a barátnőjének milyen rosszul esne.
2010. márc. 7. 18:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még mindig nem tudom mit tegyek. Mi van ha elszalasztom a lehetőséget és soha többé nem találkozom hozzá hasonlóval? Úgy gondoljátok, hogy nagyon erkölcstelen lenne "ráhajtani"?
2010. márc. 7. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz még hozzá hasonlóval találkozni, ha más nem, a nagy számok törvénye alapján. ;) Viszont had ne mi döntsük el, mi az erkölcstelen NEKED! Szóval a te életed, a te választásod, hogy mit teszel. :)
2010. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Nos először is: Hány évesek vagytok? A kapcsolat komolyságát a kor is befolyásolja. Ha 16-17 akkor szerintem nincs mit veszítened, ha otthagyja érted a barátnőjét valószínű nem volt komoly a kapcsolatuk. Ha viszont elutasít tartsd tiszteletben.
2010. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közéjük állsz,akkor én is azt kívánom neked,hogy egyszer ha boldog kapcsolatban leszel valakivel egy harmadik közétek álljon..Így legalább megtudod milyen érzés!
2010. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ezen meg felesleges görcsölni, hogy találkozol-e még hasonló fiúval.
2010. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!