Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakinek érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakinek érezhető a kisugárzása?

Figyelt kérdés

Mitől lehet érezni valakinek a kisugárzását?

L18


2010. márc. 7. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van.
2010. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehet leirni...ez csak ugy van.

21F

2010. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Egy volt csernobili atomerőmű portásának biztos van.
2010. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinek erős a kisugárzása, valaki meg csak egy szürke kisegér és nem tűnik ki.Csak nem tudom ezt mi befolyásolja.
2010. márc. 7. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalom.
2010. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szesze ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Az önbizalom. Mindig indulj úgy el otthonról, hogy igenis te bárkit meg tudsz hódítani, hogy jó csaj vagy. Egyszerűen élvezd az életet, és mindjárt lesz kisugárzásod.



Én egy ideig, mind próbáltam, hogy legyen már pasim stb. és "másztam" rá a pasikra, s nem jött be. Most meg mikor eldöntöttem, hogy nekem most nem kell pasi mert most egyedül jobban érzem magam, akkor ragadnak rám.


18L

2010. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szesze ***** válasza:

"A boldogság olyan, mint a pillangó, ha kergeted, sohasem kapod el, ha csendben leülsz lehet, hogy a válladra száll."


Így van ez a kisugárzással is. Ha azt akarod, hogy legyen és kitűnj, akkor nem fog sikerülni, de ha nem arra koncentrálsz, hanem , hogy jól érezd magad, akkor lesz.

2010. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pont
2014. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!